“Znakomite PIWO”

Stary Browar Rzeszowski
Nr 10 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Samo centrum miasta łatwo trafić , upał , jak to w te wakacje i ...zimne doskonałe piwa !!! Ludzi ze względu na pogodę wymiotło z miasta na działki pusto przyjemnie i jeszcze jedno piwo !!! polecam . O jedzeniu nic nie wiem bo nie jadłem za gorąco było .

Dziękujemy, rlucewicz

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie ze znajonymi. Pyszne browary robione na miejscu i jedzenie.
Uwaga! Lepiej wcześniej rezerwować bo w weekend mała szansa na miejsce.
Polecam!

Dziękujemy, micha_mZ6604EE
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo wytwarzane na miejscu zasługuje na szczególną uwagę każdego konesera piw lokalnych z naciskiem na małą i rzetelną produkcję. Może nie jest to mistrzostwo świata w dziedzinie piw rzemieślniczych Ale zdecydowanie jest to wyjątkowe miejsce w Rzeszowie. Obsługa super, jedzenie bardzo dobre, piwo bardzo ciekawe.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w porze lunchu. Piwo bardzo dobre. Na jedzenie dosyć długo się czeka, ale było smaczne. Żeberka BBQ wyśmienite, schabowy w porządku. Bardzo dobra kapusta z grzybami do schabowego i żeberek. Dobry hamburger. Wolałabym mniejsze porcje i trochę taniej, bo 1 porcja żeberek starczyłaby na 2 osoby. Tak samo schabowy.

Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór, świeże z beczki, znakomite smaki. Polecam pszeniczne, dobre ceny, miejsce przy rynku, jest klimat. Polecam wszystkim smakoszom piwa!

Dziękujemy, fizjomaniak

Stary Browar Rzeszowski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Stary Browar Rzeszowski? Podziel się wrażeniami!