Rynek

Zrecenzowano: 4 września 2019
104andrzeji
Rybnik, Polska
Bardzo przyjemne i czyste miasto

Zrecenzowano: 1 września 2019
37Agnieszka
Piaseczno, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rynek w Rzeszowie jest bardzo piękny ,warto tutaj odwiedzić jedna z licznych restauracji i wypić kawę , a jest ich tutaj dużo.Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto, sympatycznie; dużo ludzi w knajpach. Ładnie i przyjemnie. Same pozytywy. Polecamy odwiedzenie fontann multimedialnych i restauracji Habana.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, 37Agnieszka
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce bardzo podoba mi się rynek i centrum Rzeszowa polecam wizytę w tym mieście czysto i porządek w centrum

3  Dziękujemy, 473ewam
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny rynek z ładnym ratuszem, a dla mnie największą zaletą jest fakt, że chyba wszystkie najlepsze rzeszowskie restauracje są właśnie tutaj. Wieczorem rynek jest pełen ludzi siedzących w ogródkach restauracji. Tutaj też jest wejście do podziemnej trasy turystycznej.

3  Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spotkanie ze znajomymi pod parasolami w rynku. Świetna atmosfera i wiele lokali do wyboru. Czasem muzyka na żywo w lokalu lub na zewnatrz.

4  Dziękujemy, tish010181