Plac z Ratuszem oraz mnóstwem knajp

W ciągu dnia pustawy rynek wieczorem zamienia się w gwarne miejsce z tłumem ludzi. Ceny oczywiście... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
467aleksandral

Uwielbiam nasze miasto, a rynek bardzo ładny, zawsze zadbany i miło można na nim spędzić czas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2020
kasia87sk
Rzeszów, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto, sympatycznie; dużo ludzi w knajpach. Ładnie i przyjemnie. Same pozytywy. Polecamy odwiedzenie fontann multimedialnych i restauracji Habana.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, 37Agnieszka
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce bardzo podoba mi się rynek i centrum Rzeszowa polecam wizytę w tym mieście czysto i porządek w centrum

3  Dziękujemy, 473ewam
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny rynek z ładnym ratuszem, a dla mnie największą zaletą jest fakt, że chyba wszystkie najlepsze rzeszowskie restauracje są właśnie tutaj. Wieczorem rynek jest pełen ludzi siedzących w ogródkach restauracji. Tutaj też jest wejście do podziemnej trasy turystycznej.

3  Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spotkanie ze znajomymi pod parasolami w rynku. Świetna atmosfera i wiele lokali do wyboru. Czasem muzyka na żywo w lokalu lub na zewnatrz.

4  Dziękujemy, tish010181
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po milionie turystów napotkanych w Krakowie, Rzeszów jest miły, sympatyczny i spokojny. Rynek mały, ale klimatyczny. Jeżeli jednak ktoś planuje dłuższą "posiadówkę" na rynku, to po 18 zapomnijcie o znalezieniu wolnego miejsca...Nie dość że turyści, to jeszcze Rzeszów ma dwie uczelnie wyższe...

4  Dziękujemy, chriskros