“Pyszne pierogi”
Matryoshka — recenzja

Matryoshka
Nr 20 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)

Jedne z najlepszych pierogów jakie można zjeść w Rzeszowie. Polecam wszystkim smakoszom. Miła obsługa.

Dziękujemy, patrycjas0202

Bardzo smacznie! Najlepszy barszcz ukraiński jaki jadłam w życiu! Ceny przystępne! Cepeliny i placki ziemniaczane również pyszne Polecam

Dziękujemy, Magdalena0019
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie b. dobre. Pierogi, barszcz, soljanka godne polecenia.
Długo się czeka ale można posiedzieć. Z obsługą ciężko się dogadać (bariera językowa ?) Panie nie potrafiły wytłumaczyć co to są łężnie a zamiast soku świeżo wyciśnietego dostaliśmy z butelki i Pani twierdziła, że skończyły się pomarańcze :)
To tylko detale nie psujące dobrego smaku potraw :)
Dużo klientów miejscowych.

Dziękujemy, Jarosław W
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele razy dowiedziałam restauracje Matryoshka. Na lunch, obiad, deser - bardzo polecam. Jedzenie domowe, ceny bardzo dobre. Moje ulubione pierogi ruskie- klasyk! Polecam również syrniczki i pierogi z malinami i biała czekolada- absolutny hit!

Dziękujemy, panijana
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Pielmieni i czebureki wyjątkowo udane. Ceny są zachęcające. Lokal dość mały, ale miejsce ma swój klimat.

Dziękujemy, 900wiktoriak

Matryoshka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Matryoshka? Podziel się wrażeniami!