“Nie polecam, to nie jest to co kiedyś...”
Cilento Express — recenzja

Cilento Express
Nr 13 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Włoska
Opis: Włoska pizza na cienkim cieście, z pieca opalanego drewnem.
Opis: Włoska pizza na cienkim cieście, z pieca opalanego drewnem.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pizza na dowóz, która przyszła była spalona od spodu. Kierowca nie miał drobnych, żeby wydać resztę z 100 zl (koszt za 2 pizze 72zl). Kiedyś uwielbiałem ta pizze. Szkoda że tak postępują. Już nie zamówię pizzy z tego miejsca...Dno

Dziękujemy, dragon_exp

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza nie było dobra, jedyna dobra pizza w Rzeszowie to Pasieka lub pizzeria w Buguchwale.
Macie coś nie tak ze składnikami? Pizza wręcz śmierdziała

Dziękujemy, panijana
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Jeśli mam zamawiać ten włoski placek, pierwsze miejsce w które dzwonię to Cilento. Z czasem oczekiwania jest różnie, z powodu dużej ilości zamówień, ale nawet przy długim czasie oczekiwania pizza przyjeżdża gorąca. Pizza ma swój unikalny styl, których inne pizzerie w Rzeszowie nie mają.

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 4 stycznia 2019

Najlepsza pizza na dowoz w Rzeszowie. Zawsze smaczna, swieze skladniki, sosy super, dowoz szybki nawet w weekend. Goraco polecam. Przystepne ceny.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, KasiaZS
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam smak tej pizzy . Dostawa zawsze sprawna pizza ciepła i smaczna . Szkoda ze nie maja na zalesiu lokalu żeby siąść ze znajomymi .

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, grzegorzj187

Cilento Express — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Cilento Express? Podziel się wrażeniami!