“Nie polecam, to nie jest to co kiedyś...”
Cilento Express — recenzja

Cilento Express
Nr 20 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Włoska
Opis: Pizzeria Cilento to włoski styl życia. Czerpanie radości z każdej przeżywanej chwili, szacunek dla jakości i długie spotkania przy stole z rodziną i przyjaciółmi. Kochamy swoją prace i wymyślanie nowych smaków. To Dla Was łączymy naszą pasje z pracą przygotowując pizzę na cienkim cieście w stylu neapolitańskim. Wykonywana na miejscu według tradycyjnych włoskich receptur, pieczona w kamiennym piecu opalanym drewnem. Wszystkie dania oparte są na oryginalnych przepisach, składnikach importowanych prosto z Włoch oraz włoskiej tradycji. Gorąca pizza dotrze do Waszych domów z jednego z naszych lokali. Wystarczy że Wybierzecie swój ulubiony smak, resztę Zostawicie nam a obiecujemy że dołożymy wszystkich starań aby pomóc Wam na kilka chwil przenieść się do bogatych smaków słonecznej Italii. Zapraszamy abyście zostali częścią naszej rodziny :)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pizza na dowóz, która przyszła była spalona od spodu. Kierowca nie miał drobnych, żeby wydać resztę z 100 zl (koszt za 2 pizze 72zl). Kiedyś uwielbiałem ta pizze. Szkoda że tak postępują. Już nie zamówię pizzy z tego miejsca...Dno

1  Dziękujemy, dragon_exp

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza nie było dobra, jedyna dobra pizza w Rzeszowie to Pasieka lub pizzeria w Buguchwale.
Macie coś nie tak ze składnikami? Pizza wręcz śmierdziała

Dziękujemy, panijana
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Jeśli mam zamawiać ten włoski placek, pierwsze miejsce w które dzwonię to Cilento. Z czasem oczekiwania jest różnie, z powodu dużej ilości zamówień, ale nawet przy długim czasie oczekiwania pizza przyjeżdża gorąca. Pizza ma swój unikalny styl, których inne pizzerie w Rzeszowie nie mają.

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 4 stycznia 2019

Najlepsza pizza na dowoz w Rzeszowie. Zawsze smaczna, swieze skladniki, sosy super, dowoz szybki nawet w weekend. Goraco polecam. Przystepne ceny.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, KasiaZS
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam smak tej pizzy . Dostawa zawsze sprawna pizza ciepła i smaczna . Szkoda ze nie maja na zalesiu lokalu żeby siąść ze znajomymi .

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, grzegorzj187

Cilento Express — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Cilento Express? Podziel się wrażeniami!