“Było niebo a jest piekło”
Chilita Restauracja — recenzja

Chilita Restauracja
Nr 31 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od paru lat chodzimy do Chility a w zasadzie to chodziliśmy. Dania smaczne choć od co najmniej roku czuć pogarszająca się jakość. Naszym ulubionym daniem była Lasagne. Niestety odkąd zaczęliśmy tam chodzić to cena z 22pln wzrosła do 35 PLN natomiast porcja się zmniejszyła a ser parmezan został zastąpionym brakiem sera. Choć bardzo chcę polecić tą restaurację to nie mogę tego zrobić z czystym sumieniem.

Dziękujemy, maksymilianh2017

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Do restauracji Chilita trafiłam przez przypadek... Pierwsze wrażenie super wystrój, wygodne stoliki ciekawe menu... Niestety czar prysł po pierwszym kontakcie z obsługą nie miła blondynka która pracuje tam za karę... Na pytanie co pani poleca z karty odpowiedziała że wszystko i wróci do nas gdy się z nią zapoznam... Nie pozwoliła nam nawet zamówić napoji, dodam że na zewnątrz temperatura 27° byliśmy spragnieni. Gdy daliśmy sygnał że jesteśmy gotowi kelnerka po dokonczeniu pogaduszek z koleżanką łaskawie do nas podeszła ze skwaszona miną. Z 5 wybranych dań 3 niebylo-nie zostaliśmy o tym poinformowani gdy dostaliśmy meni, po dłuższej chwili udało nam się złożyć zamówienie na 2 pizze i 3 makarony czas oczekiwania na makarony 20 m. - super pizza przyszła po 35 m. i wszystko było by ok gdybyśmy nie przyszli do restauracji zjeść WSPÓLNIE posiłek. Gdy kończyła jeść swój makaron koleżanka dostała dopiero swoją pizze- słabo, do restauracji przychodzi się zjeść wspólny posiłek czy to tak trudno zrozumieć i zrealizować... Porażka już więcej nasza noga nie stanie na terenie tej restauracji Obsługa tragiczna jedzenie ok ale całość niestety na minus NIE POLECAM!!!

Dziękujemy, Aga198819
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakosc jedzenia bardzo mocno się pogorszyła. Na talerze trafiają nieswieze produkty a dania są przesolone bardzo często.
Jedyne co zostało nadal ok to pizza. co do pozostałych dań z menu - to duże ryzyko bo najprawdopdobniej nikt nie sprawdzi czy produkt który nie schodził dawno jeszcze jest świeży...
stoliki mówią same za siebie że coś jest nie tak - kiedyś w piątek wszystkie zajęte dziś - większość pustych.
Co do cen to jedne z najdroższych w mieście tak więc spodziewać by się można czegoś wyjątkowego, a jest gorzej niż w przydrożnym barze.

Jest mnóstwo świetnych miejsc do których można się wybac w Rzeszowie, lecz chilita już do nich nie należy..

Dziękujemy, Anna O
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chilita to świetne miejsce. Bardzo dobra kuchnia włoska i nie tylko. Smaczna pizza, dobra kawa. Widok z okien na al. Rejtana i na ruch uliczny. Czasami zbyt głośna muzyka, ale można poprosić o sciszenie i działa. Chyba w dalszym ciągu bywa muzyka na żywo. Warto się wybrać.

Dziękujemy, Grzegorz J
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najlepszych kulinarnych miejsc w mieście. Restauracja specjalizująca się włoską kuchnią. Bogate menu no i pyszne desery. Miła obsługa.
One of the best culinary places in the city. Restaurant specializing in Italian cuisine. Rich menu and delicious desserts. Nice service.

Dziękujemy, tomaszt664

Chilita Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chilita Restauracja? Podziel się wrażeniami!