Rzeszów
Zrecenzowano: 27 listopada 2018

Witam polecam ten hotel mily czysty pokoje przytulne atmosfera wspaniala jedzenie domowe obsluga bardzo mila piekna czysta cicha okolica warta polecenia atmosfera bardzo przyjemna relaksujacy odpoczynek w spa szczeze polecam

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, EwaW634
Zrecenzowano: 3 marca 2018

Pokój pierwszego dnia wieczorem i nad ranem ciepły, natomiast następnego, zimno jak w prosektorium, dobrze, że był drugi komplet pościeli...
Z łazienki, prawdopodobnie z odpływu prysznica - smród szamba, nie mogłem porządnie przewietrzyć pokoju, ponieważ na zewnątrz panował 20 st mróz... W łazience brak suszarki...
Umiejscowienie małego TV (14") powodowało, że używałem go do słuchania wiadomości na TVP info, zasięg i połączenie WIFI fatalne, także jak ktoś chce korzystać ze Skype to nie da rady, do sprawdzenia Maila OK. Brak czajnika. Jedyny aczkolwiek ważny plus, to czystość. Dania droższe niż w Alabastrze, porcje mniejsze ale w miarę OK. Śniadania B-I-E-D-N-E...

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokoju 154, pod którym znajduje się SPA, cuchnie szambem
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, nesezege
Zrecenzowano: 29 stycznia 2018

polecam wszytskim ten hotel, jedzenie bdb estetycznie podane, rozmaite śniadania, czyste pokoje i miła osługa POLECAM wszytskim, dla rodziny, par i przezstawicieli. miło można odpocząc tez w strefie spa

Termin pobytu: styczeń 2018
2  Dziękujemy, kacper b
Zrecenzowano: 7 grudnia 2017

Jeżdżę służbowo i zatrzymuję się w wielu hotelach ale nie widziałam jeszcze takiego świetnego miejsca. Hotel oczywiście w przystępnej cenie jest tam spa, bardzo miła i pomocna obsługa. Kuchnia znakomita bardzo oryginalna a co najważniejsze że można się wyspać bo jest cisza i spokój. Bardzo polecam :) Jak dla mnie numer 1 !

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, A N I
Zrecenzowano: 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Lody które zamówiłem to były najzwyczajniej pokrojona rolada lodowa Korala. Doskonale można było zobaczyć że jest na szybko pokrojona. Owoce w owych losach stare i zczarniałe. Obsługa nie zna menu i ma całkowicie lekceważący stosunek do klientów. A ponoć kiedyś było tu jak z bajki - osiedli na laurach...

Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, 630micha_i