Rzeszów
Zrecenzowano: 10 września 2019

Przyjechałem do hotelu (Bristol Tradition and Luxury) z rodziną.Wnętrze hotelu okazało się bardzo przestronne i nowoczesne. Recepcjonistka wskazała nam numer pokoju lecz gdy wsiedliśmy do windy okazało się, że tą windą nie dojedziemy na nasze piętro.Wysiedliśmy na piętrze poniżej i zaczęliśmy szukać odpowiedniej windy. Zajęło nam ponad 15 minut zanim znaleźliśmy nasz pokój, ponieważ oznakowanie było nie wystarczające. Pokój bardzo przestronny, nowoczesny i czysty. Śniadania bardzo smaczne i z dużym wyborem dań wegetariańskich, niestety owoce były lekko skwaśniałe. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne.

Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel w starych kamienicach Rzeszowskiego rynku.Bardzo dobra obsługa i kuchnia w restauracji Folk sprawia ze goście hotelowi są dopieszczeni.Minusem jest brak basenu w hotelu,ale można korzystać z basenu 100m dalej w Grand Holel.Polecam ten hotel

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czysty, przestronny, miły pokój. Jedzenie bardzo dobre. W cenie pobytu otrzymaliśmy bony do browaru na piwo i kawę :) lokalizacja hotelu świetna, w samym runku Rzeszowa. Mały minus za parking. Pomimo rezerwacji brak miejsca parkingowego.

Dziękujemy, 837monika_
Zrecenzowano: 14 maja 2019

W hotelu byłem z żoną na ostatniej majówce. Wszystko nam pasowało tj. śniadania, wystrój , duży pokój. Mamy tylko 2 uwagi , które nie rzutują na ogólną bardzo dobrą ocenę hotelu. Pierwsza dotyczy głównego wejścia do hotelu, które moim skromnym zdaniem powinno być z rynku głównego a nie z bocznej ulicy. Mieliśmy wrażenie,że wchodzimy do 5 gwiazdkowego hotelu tylnym, zastępczym wejściem. Po drugie łatwo w pierwszym momencie się zgubić ponieważ rozmieszczenie poszczególnych (fajnych) lokali wewnątrz budynku jest niejasne. Ogólnie bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na rynek.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, BIALY2014
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Jako gość kongresu branżowego, organizowanego w podwojach hotelu, nie mogę narzekać - miejsce na konferencję dość obszerne, z miejscami również na piętrze.
Jedzenie w restauracji smaczne, podane w formie bufetu szwedzkiego - tylko raz obsługa nie była przygotowana na nawał ponad 300 uczestników i zabrakło sztućców.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa