Rzeszów
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czysty, przestronny, miły pokój. Jedzenie bardzo dobre. W cenie pobytu otrzymaliśmy bony do browaru na piwo i kawę :) lokalizacja hotelu świetna, w samym runku Rzeszowa. Mały minus za parking. Pomimo rezerwacji brak miejsca parkingowego.

Dziękujemy, 837monika_
Zrecenzowano: 14 maja 2019

W hotelu byłem z żoną na ostatniej majówce. Wszystko nam pasowało tj. śniadania, wystrój , duży pokój. Mamy tylko 2 uwagi , które nie rzutują na ogólną bardzo dobrą ocenę hotelu. Pierwsza dotyczy głównego wejścia do hotelu, które moim skromnym zdaniem powinno być z rynku głównego a nie z bocznej ulicy. Mieliśmy wrażenie,że wchodzimy do 5 gwiazdkowego hotelu tylnym, zastępczym wejściem. Po drugie łatwo w pierwszym momencie się zgubić ponieważ rozmieszczenie poszczególnych (fajnych) lokali wewnątrz budynku jest niejasne. Ogólnie bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na rynek.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, BIALY2014
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Jako gość kongresu branżowego, organizowanego w podwojach hotelu, nie mogę narzekać - miejsce na konferencję dość obszerne, z miejscami również na piętrze.
Jedzenie w restauracji smaczne, podane w formie bufetu szwedzkiego - tylko raz obsługa nie była przygotowana na nawał ponad 300 uczestników i zabrakło sztućców.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Damazy
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy hotel w Rzeszowie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, ładnie urządzone pokoje, pyszne i wyszukane śniadania. Nic dodać nic ująć. Serdecznie polecamy. Małe poczucie dyskomfortu i braku zaufania do gościa daje fakt że za pobyt należy zapłacić z góry w chwili zameldowania.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, zdrowiznatury
Zrecenzowano: 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajnie zlokalizowany. W centrum Rzeszowa przy rynku. Śniadania pyszne. Duży wybór. Urozmaicone produkty. Każdy znajdzie coś dla siebie. W całym hotelu panuje dość ponura atmosfera. Mało światła. Ciemny wystrój. Dla osób z depresją nie polecam dłuższego pobytu. :)

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa