Rzeszów

“Fifty-fifty”
Liszt — recenzja

Liszt
Nr 50 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Węgierska
Opis: Serwujemy tradycyjne dania węgierskie m. in. Gulyasleves (pikantna zupa gulaszowa), halaszle (zupa rybna) podawane w kociołku, porkolt (gulasz), harcsapaprikas galuskaval (paprykarz z suma), lecso, Gundel palacsinta (naleśniki z masą z orzechów włoskich polane gorącą czekoladą). W karcie znajdziecie Państwo również dania polskie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo bogaty wybór win z niemal całego świata. Organizujemy także kameralne przyjęcia okolicznościowe oraz degustacje win.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dorosłe jedzenie było poprawne i ok; dla dzieci nuggetsy z frytkami średnie mocno i dodatkowo porcja mięsa jak dla małego kota. Ceny wysokie za niespecjalne jedzenie.

Dziękujemy, 37Agnieszka

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Liszt to restauracja, która także serwuje śniadania dla gości Hotelu Fryderyk przy ul. Szopena 33. Pierwsze wraże nie bardzo pozytywne, wystrój bardzo oryginalny stylizowany po węgierską piwnicę w brązowych odcieniach. Duża dbałość w wykonaniu różnych malowideł, choć wyjątkowo nie pasuje mi tam moim zdaniem niebiesko biały z elementami różu obraz prawdopodobnie Cesarzowej Sisi. Ale można także odnaleźć węgierski Parlament. Obsługa sympatyczna i kompetentna. Próbowałem placki ziemniaczane z gulaszem. Choć to tylko 3 szt. to naprawdę dla przeciętnego gościa jest ok. Taka uwaga na koniec szkoda, że "Liszt" nie dogadał się z "Fryderykiem" w sprawie choćby symbolicznego rabatu dla hotelowych gości. Lepiej zostać w restauracji Liszt niż odwiedzać dość pospolite fastfoodowe propozycje restauracji na Rzeszowskim rynku.

Dziękujemy, Wiesław G
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Zamówiliśmy karkówkę przekładaną wątróbką i chrupiące placki ziemniaczane z wołowiną. Karkówka w panierce ?? i 2 kawałki wątróbki ?? Nie było w menu napisane że karkówka jest w panierce, co jest komedią wg. mnie. Sos z wołowiny smaczny, placki nie były chrupiące a ciągnące się co było słabe. Jeszcze jedno, przeglądając menu dochodzimy do napoi więc pierwsza myśl to koniec, jednak nie dalej jest kuchnia regionalna.. I ceny za to co dostaliśmy raczej słabe 33 zł za karkówkę plus surówka razem 40 zł

Dziękujemy, tom j
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczna restauracja o ładnym wystroju. Serwują w niej bardzo dobrą zupę rybną i jest świetna obsługa kelnerska.

Dziękujemy, gegeroe
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Chodzę regularnie i za każdym razem chętnie wracam! Pyszny łosoś i polędwiczki (i nie tylko). Obsługa bardzo miła. Kameralne i bardzo ładne miejsce idealne na spotkania biznesowe i towarzyskie.

Dziękujemy, richtermic

Liszt — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Liszt? Podziel się wrażeniami!