“Nie polecam”
Karczma Wacławówka — recenzja

Karczma Wacławówka
Nr 43 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 8 września 2019

2 punkty tylko za dobry rosół, reszta okropna, jak za 2 osobowy, dwudaniowy obiad ok 100zl spodziewałam się doprawionego smaku i produkcji własnej, a nie z paczki mrożonki np uszka z barszczu bez grzybów same ciasto niedobre, albo sos do mięsa. Ziemniaki suche niedosolone.

Dziękujemy, Agnieszka S

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim bardzo! . Pyszne domowe jedzenie. Obsługa przesympatyczna, a ceny przystępne. Nic dodać nic ująć!

Dziękujemy, 735sylwiaw
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze gdy jestem w Rzeszowie, idę do Waclawowki na obiad. Jedlismu tam już wszystko, rosół, zupy, schabowe z kością, placki ziemniaczane, naleśniki. Wszystko nam smakowało i zawsze wracamy tylko tam. Polecam

Dziękujemy, AngelikaM541
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Witam wszystkich. Mielismy okazje spedzic niedzielne popoludnie w karczniem WACLAWOWKA wiec chciałam podzielic sie krótka opinia. Jadac tam liczylam na spędzenie naprawde fajnego popoludnia i zjedzenie czegos pysznego to drugie sie udalo bo jedzenie naprawde MEGA ale to pierwsze PORAŻKA! Panie niby uśmiechnięte a jednak jakby obrazone. Począwszy od przyjedcia zamowienia a skończywszy na rozliczeniu się. Ludzi mnostwo to prawda ale czy to argument aby byc WRDENYM bo sie napracowalam. Mielismy reserwacja stolika jeszczendobrze nie zjedlismy a juz za Nami Pani mowi do ospb ktore wlasnie weszly " stolik dla Panstwa zaraz bedzie wolny choc przeciez nikt nie powiedzial ze My bedziemy wychodzić i zwolnimy stolik no poprostu PORAŻKA!!!Szkoda że juz tam nie wrócę bo jedzenie super i szacun dla KUCHNI ale reszta DRAMAT zelaszcza ta obsluga!!! Smutne. ..

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, zawsze życzliwa i pomocna. Jedzenie jak u mamy, zawsze smaczne i świeże. Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, gluszczenko

Karczma Wacławówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Wacławówka? Podziel się wrażeniami!