“jeśli chcecie przekąsić coś smacznego z rana w Rzeszowie to tylko tutaj”
Niebieskie Migdały — recenzja

Niebieskie Migdały
Nr 1 wśród 4 Desery (Rzeszów)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Śniadania smaczne, z jakościowo dobrych produktów, desery - delicje. Polecam naleśniki z musem jabłkowym

Dziękujemy, staporekk

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świeżo i bardzo smacznie. Aczkolwiek czekaliśmy 45 minut pomimo tego ze ludzi naprawdę niewielu. Ale jeśli ktoś ma czas to polecam. Szczególnie risotto ze szparagami i grillowaną pierś z kurczaka z gnocchi i sosem orzechowym.

Dziękujemy, mc_33873201
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale śniadania, obiady, desery i lody. Przystępne ceny, miła obsługa i na prawdę dobre jedzenie. Kuchnia nie jest wyszukania, tylko dobre sprawdzone przepisy. Polecam

Dziękujemy, Grzesiek_Si
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Przytulna,ładna restauracja ,sprawna i miła obsługa,bardzo dobre jedzenie,dodatkowy atut-stoliki na zewnatrz

Dziękujemy, graziellaKrosno
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, RE WE LA CYJ NA tarta (bananowa ) , sprawna i miła obsługa pomimo gigantycznego niedzielnego ruchu. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, farandar07

Niebieskie Migdały — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Niebieskie Migdały? Podziel się wrażeniami!