Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel ten jest doskonałym miejscem na relaks w trasie, po spotkaniach, ba nawet na weekendowy wypad. Bardzo obszerne pokoje, wyborne śniadania, basen, rewelacyjna i miła obsluga... No i w tej beczce miodu jeszcze łyżeczka dziegciu, no może 2. Zakochany kucharz przesalający lub nie używający soli w ogóle. Pewnie zależnie od stanu zakochania. (Przypominam o wybitnych śniadaniach). No i 2 to lyzeczka to sauny. Rewalacja, że są, i że są czyste. Ale, albo trzeba zrezygnować ze słusznie zresztą wprowadzonych zasad "bez stroju", albo zmienić szyby i zamontować drzwi automatyczne.

Dziękujemy, 33grzegorzb
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepiej przygotowanych hoteli do noclegu i wypoczynku po podróży, jak i prowadzenian konferencji. Super śniadania, przemiła obsługa, ktora zawsze dba o klienta. Niesamowyty kompleks SPA i basenów. Wszedzie czysto, w razie co, obsługa zaraz pomoże. Polecam mocno

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Gniewomir K
Zrecenzowano: 20 maja 2019

Pyszne jedzenie, przystępne ceny. Miła atmosfera oraz przemiła obsługa. Dużo możliwości. Obszerna oferta spa. Wewnątrz znajduje się basen z barem, sauną. Na zewnątrz basen, jacuzzi, leżaki. Dobry dojazd, blisko Rzeszowa, autostrady A4 oraz lotniska. Polecam dla wszystkich, niezależnie od wieku!

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, natalje
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w pełni spełnil nasze oczekiwania. Czysty, przestronny pokój z wygodnym łóżkiem. Bardzo ciekawy basen z barem. Na uwagę zasługuje hotelowa restauracja serwująca pyszne dania. Śniadania bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Sytuacja życiowa zmusiła nas do wcześniejszego wyjazdu, jednakze obsługa hotelu wykazała zrozumienie tej sytuacji.
Z pewnością odwiedzimy hotel ponownie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, justynawi
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, basen z barem wewnątrz, saunarium b. dobre, posiłki odpowiednie i smaczne. Architektonicznie b. dobrze zorganizowany, fajny taras z barem i pakietem tanecznym, liczne sale na przyjęcie i konferencje. Dla dzieci dużo atrakcji, boiska:piłka nożna, siatkowa, tenis. Dla intensywnie pływających sąsiedztwo basenu sportowego. Na pobyt stały jak i baza wypadową do zwiedzania okolicznych miast z zamkami. Liczne trasy rowerowe. Bardzo przystępne ceny posiłków, blisko Rzeszowa z licznymi klubami nocnym. Polecam w każdym wieku.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, plastek