Super hotel z klimatem I bardzo miłą atmosferą. Duży wygodny pokój,czystość , bardzo profesjonalna i miła obsługa,szczególnie Panie w recepcji. Śniadanie bardzo dobre, mogące zadowolić każde podniebienie.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Malgorzata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna c, Dyrektor generalny, Hotel Grand FerdynandOdpowiedź udzielona wczoraj

Szanowna Pani Małgorzato,
W imieniu całej załogi składamy ogromne podziękowania za tyle ciepłych i wyjątkowych słów.
Cieszy nas ogromnie tak wysoki poziom Pani zadowolenia z pobytu u nas. Dziękujemy, że udało się znaleźć czas na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami po wizycie u nas. Jest nam niezmiennie miło , że otrzymaliśmy tak wysoką ocenę. Cieszy nas również to , że wszelakie zastosowane udogodnienia potrafiły uprzyjemnić pobyt i sprawić , że pozostały tak miłe wrażenia.Dzięki takim właśnie opiniom, mamy chęci do jeszcze większych starań, aby zaskakiwać naszych wyjątkowych gości i tworzyć wraz z całym zespołem wysoki standard gościnności Cieszy nas ogromnie, że zarówno klimat, który tworzymy i dbałość o szczegóły zostały zauważone i sprawiły , że otrzymały rekomendacje dla innych podróżujących. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wkrótce będziemy mogli gościć Panią u nas ponownie. Będziemy oczekiwać na przyjazd podczas kolejnej wizyty w Rzeszowie.
General Manager

Hotel świetnie zlokalizowany. Samo centrum Rzeszowa. Obsługa bardzo miła. Jak za tej klasy hotel cena bardzo niska. Pokoje dobrze wyposazone. Niczego nie brakowalo. Lodowka pełna jako prezent od hotelu. Dobre śniadanie. Polecamy Iwona i Sławek z Gdyni

Dziękujemy, Iwci
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna c, Dyrektor generalny, Hotel Grand FerdynandOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo Iwona i Sławek,
Cieszy nas ogromnie tak wysoki poziom Państwa zadowolenia z pobytu u nas. Dziękujemy, że udało się znaleźć czas na podzielnie się z nami swoimi wrażeniami po wizycie u nas. Jest nam niezmiennie miło , że otrzymaliśmy tak wysoką ocenę. Cieszy nas również to , że wszelakie zastosowane udogodnienia potrafiły uprzyjemnić pobyt i sprawić , że pozostały tak miłe wrażenia a pobyt okazał się udany. Dzięki takim właśnie opiniom, mamy chęci do jeszcze większych starań, aby zaskakiwać naszych wyjątkowych gości i tworzyć wraz z całym zespołem wysoki standard gościnności Dziękujemy za rekomendacje dla innych podróżujących oraz docenienie naszych starań. Cieszy nas ogromnie, że nasza gościnność i dbałość o szczegóły została zauważona i spotkała się z tak wysoką oceną. Codzienne wraz z zespołem dbamy o to, aby zapewnić naszym gościom wysoki standard usług i jakość na najwyższym poziomie. Cieszymy się , że tym razem udało się nam zapewnić pobyt spełniający 100 %Państwa oczekiwań. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli wkrótce będziemy mogli gościć Państwa u nas ponownie. Będziemy oczekiwać na przyjazd podczas kolejnej wizyty w Rzeszowie.

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel położony jest zaledwie 10 minut spacerkiem od ryneczku w Rzeszowie. Piękny, nowoczesny. Widać , że hotel dba o to , żeby każdy gość czuł się tutaj bardzo dobrze. Polecam zarezerwować pokoje Deluxe. Łożko obłędne.

Dziękujemy, Wrzosowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna c, Dyrektor generalny, Hotel Grand FerdynandOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat ostatniego pobytu w naszym hotelu. Cieszy nas ogromnie tak wysoka ocena, rekomendacja i najwyższa otrzymana nota. Dziękujemy , że docenione zostały nasze starania.
Cieszy nas również to , że wszelakie zastosowane udogodnienia potrafiły uprzyjemnić pobyt i sprawić , że pozostały tak miłe wrażenia a pobyt okazał się obłędny.. Dzięki takim właśnie opiniom, mamy chęci do jeszcze większych starań, aby zaskakiwać naszych wyjątkowych gości i tworzyć wraz z całym zespołem wysoki standard gościnności
Zadowolenie naszych gości jest dla nas bardzo ważne a otrzymane opinie są niezwykle cenne. Dlatego tym bardziej cieszy nas , że mogliśmy zapewnić udany pobyt w pokojach DeLux. Liczymy, że będziemy mogli wkrótce gościć u nas ponownie - będzie nam niezmiernie miło. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty podczas kolejnego pobytu w Rzeszowie.

Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny pobyt, obsługa na najwyższym poziomie, wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Zakwaterowanie zajęło kilka minut, Pani z obsługi wytłumaczyła Nam wszystko co niezbędne. Na pewno następnym razem wybierzemy ten sam hotel.

Dziękujemy, lukasz j

Szanowny Panie Łukaszu,
Cieszy nas ogromnie Pana zadowolenie z pobytu. Dziękujemy za skorzystanie z oferty naszego hotelu , oraz poświęcony czas na podzielenie się z nami Pana wrażeniami po wizycie u nas. Jest nam niezmiennie miło , że otrzymaliśmy tak wysoką ocenę oraz , że zapewniliśmy udany, który spełnił Pana oczekiwania. Dziękujemy za rekomendacje dla innych podróżujących oraz docenienie naszych starań. Codzienne wraz z zespołem dbamy o to, aby zapewnić naszym gościom wysoki standard usług i jakość na najwyższym poziomie. Cieszy nas , że również tym razem nasz zespół mógł zapewnić udany pobyt. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty, podczas kolejnego pobytu w Rzeszowie. Będzie nam niezmiernie miło Pana ponownie gościć u nas w hotelu.

Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pomocna i miła obsługa hotelu.
Super lokalizacja.
Przepyszne śniadanie, gofry z świeżymi owocami dają moc na cały dzień!
Wysoki standard hotelu odpowiadał nawet naszemu czteromiesięcznemu dziecku (jest bardzo wymagający!) :)
Przy kolejnej wizycie w Rzeszowie, zatrzymamy się w tym samym miejscu.

Dziękujemy, Anna J

Szanowna Pani Anno
Cieszy nas ogromnie przyznana tak wysoka ocena, rekomendacja i najwyższa otrzymana nota. Dziękujemy za docenienie naszych starań. Przyznanie nam 5 *to dowód na to, że udało się nam wraz z całym zespołem zapewnić udany pobyt i wyjątkowy komfort odpoczynku, a także wysoki standard gościnności. Dziękujemy za polecenie naszej oferty śniadań, cieszy nas ogromnie , że asortyment spełnił Pani oczekiwania. Liczymy, że będziemy mogli wkrótce gościć u nas ponownie - będzie nam niezmiernie miło. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty podczas kolejnego pobytu w Rzeszowie.