Rzeszów

“polecam”
Pizzeria Vendetta — recenzja

Pizzeria Vendetta
Zamów online
Nr 54 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Witamy w Vendetcie - miejscu nietuzinkowym, stworzonym z pasją, kosztem ogromnej pracy i wielu wyrzeczeń. To miejsce, gdzie spróbujesz wyjątkowych specjałów przygotowywanych z użyciem wyłącznie włoskich składników według autorskich przepisów naszego pizzaiolo Russela. To miejsce, w którym oprócz cudownego jedzenia, będziesz miał okazję uraczyć się świeżo paloną włoską kawą. Niezmotoryzowanym (i oczywiście pełnoletnim) proponujemy szeroki wybór piwa rzemieślniczego i wina każdego gatunku.
Zrecenzowano 10 września 2019

Doskonała włoska pizza - chyba najlepsza w Rzeszowie. Niepozorne miejsce serwujące doskonałe dania z najwyższej jakości składników. Polecam

Dziękujemy, Maciek_Sowa

Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Pizzeria Vendetta serwuje najlepszą pizzę w mieście. A załoga wita Cię z uśmiechem na twarzy! Raj dla niezdecydowanych, bo połaczenie zaskakująco trafione, zawsze. Zapraszam odwiedzajcie i przekonajcie się sami ! Buon appetito !

Dziękujemy, Klaudia M
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Top 3 na podkarpaciu jeśli chodzi o pizze. Do tego prze sympatyczny klimat w środku, kraftowe piwa i nawet herbatka z liści konopii jestem ich stałym gościem i stałym fanem! Polecam!

Dziękujemy, 797maciejk
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

O tej pizzerii słyszałam sporo dobrego....i absolutnie się ze wszystkim zgadzam. Zamówiona pizza była idealna, składniki świeże i świetnie dobrane. Duży plus za spory wybór oliwy, zakochałam się w bazyliowej. Vendetta to obecnie jedyny słuszny wybór jeśli chodzi o pizzę w Rzeszowie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, nuparu

Pizzeria Vendetta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Boguchwała, województwo podkarpackie

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Vendetta? Podziel się wrażeniami!