“Świetne jedzenie , katastroficzna obsługa”
aRoma — recenzja

aRoma
Zamów online
Nr 99 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 8 września 2019

Gościliśmy w restauracji związku z uroczystością rodziną. Spędziliśmy w restauracji około 4h. Co do samych potraw nie mieliśmy zastrzeżeń, były bardzo dobre. Jedyne czego im brakowało to sposobu podania który nazwał bym "oklepanym". Sam lokal czysty i przytulny.
Niestety cały obraz niszczy poziom obsługi. Na grupę 25 os. pierwsze danie zaczyna serwować jedna kelnerka która nosi maksymalnie dwa talerze co trwało wieki. Późniejsze dania tez były "donoszone" przez bardzo długi czas. Obsługa nie przywiązuje uwagi do tego co się dzieje na stole np. gdy donosi napoje ( po wcześniejszym upominaniu się bo sami nigdy by nie zauważyli że brakuje ) nigdy nie zabierała pustych butelek jak i innych śmieci które pojawiały się na stole wiec pod koniec imprezy stół przypominał duży kosz na śmieci.
Przytoczyć można wiele przykładów tragicznej obsługi ale tu nie chodzi o wypunktowanie wszystkiego. Niestety w lokalu brak jest kelnerów, zatrudniono podawaczy których nikt nie chciał nauczyć fachu. Oczywiście Pan menadżer nie uchwytny weekendowo bo i po co skoro cały lokal klientów ......
Szkoda bo lokal ma zadatki na jeden z lepszych w mieście jeśli poziom dań zostanie utrzymany.

Dziękujemy, Szczepan1980

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja i lokal super, bardzo ciekawe menu, ceny nie z kosmosu, świetnie przygotowane miejsce dla dzieci... ale i tak nie polecam. Byłam 3 razy. Po raz pierwszy tuż po otwarciu. Byłyśmy z koleżanką jedynymi klientkami, zamówilysmy 2 shakei, które kręciły się już przy barze i wystarczyło je tylko nalać oraz pana cotte dla syna. Po ponad 15 min pojawiły się nasze shakei, po 30 minutach z zaciekawieniem zapytałam, czy pamiętają o deserze dla małego - bez żenady pani odp, ze oczywiście. Mimo wszystko poszłam raz jeszcze, bo myślałam, ze się dopiero uczą. Kilka miesięcy później na piwo czekaliśmy ze znajomymi (4 osoby) ponad 15 minut, chociaż również byliśmy jedynymi klientami. A dziś poszłam tam z synem. 3 stoliki oprócz nas, każdy już z zamówieniem, na zmianie dwoje kelnerów. Odkąd zaczęłam się irytować, ze jeszcze nikt nie podał mi karty, do przyjścia pani kelnerki, minęło dokładnie 17 minut (trzeba dodać tez czas przed, a nie jestem wrednym klientem, bo sama w gastro pracowałam długo). Kiedy przeprosiłam i zapytałam, czy na przyjęcie zamówienia tez będę tyle czekała (bo nie miałam całego wieczoru na te kolację), pani kelnerka powiedziała, że „po prostu pani nie zauważyłam”. I naprawdę rozumialabym to, gdyby był wielki ruch lub klienci byli zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz (wewnątrz pojawili się później - tzn. jedni klienci z tych 3 stolików się przenieśli do środka, zatem ruch się nie zwiększył). Generalnie, nie znam jedzenia w tym miejscu (dzisiaj młody chciał tylko margharite - o niej mogę powiedzieć tylko tyle, ze nie przypominała włoskiej, a jestem świeżo po urlopie we Włoszech; tu ciasto było suche, a całość jakoś tak... trochę bez smaku) i z pewnością już nie poznam, bo nie mam ochoty spędzać całego dnia, czekając nawet nie na posiłek (ten został wydany stosunkowo szybko), ale na obsługę. 2/5 za kącik dla dzieci i porządek w toalecie.

Dziękujemy, O9655KDkarolinak
Zrecenzowano 31 marca 2019

Polecam wszystkim którzy szukają wyrafinowych doznań smakowych...
Świetna kameralna atmosfera, bardzo krótki czas oczekiwania na dania, które są tutaj przepyszne!
Obsługa na najwyższym poziomie !
Spędziliśmy z narzeczonym cudowny wieczór przy pysznej kolacji i znakomitym winie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Gabriela B
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Bardzo miła obsługa, pizza pyszna, makaron też. Wystrój piękny, czysto.. kącik dla dzieci.. na prawdę super przyjemne miejsce..

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 53krzysztofs
Zrecenzowano 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy z ciekawości i za każdym razem liczyłem, że wreszcie trafie na coś godnego uwagi. Niestety pizza totalnie średnia, bez wyrazu i smaku. Sałatka nieporozumienie - 25 złotych za to by pogrzebać w kupie sałaty i przy odrobinie szczęścia doszukać się kawałka kurczaka... Jeśli już ktoś miałby się tam zatrzymać to makaron wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, piniadz

aRoma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w aRoma? Podziel się wrażeniami!