“Świetne miejsce na spontaniczny posiłek!”

Capella Restaurant @ Lobby Lounge
Nr 18 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Restauracja Capella to nastrojowe miejsce na poranne śniadanie, popołudniowy lunch, spotkanie biznesowe lub romantyczną kolację. Każdego dnia szef kuchni zaprasza na kulinarną podróż wraz z aromatami z całego świata. Dla miłośników dań a'la carte oferujemy połączenie nowoczesnej kuchni z inspiracją z europejskich tradycji
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo przyjemne w odbiorze miejsce! Styl i wystrój idealnie pasują do serwowanych potraw :) Polędwiczki wieprzowe z karmelizowanym burakiem i popcornem z kaszy gryczanej było bardzo smaczne! Trafiłam tu przez przypadek- "z drogi". Miejsce przy samym dworcu w Rzeszowie zasługuje na polecenie :)

Dziękujemy, Anna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna c, Dyrektor generalny, Capella Restaurant @ Lobby LoungeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Anno,
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat ostatniej wizyty w naszej restauracji.. Cieszy nas ogromnie tak wysoka ocena, rekomendacja i najwyższa otrzymana nota. Dziękujemy za docenienie naszych starań.
Zadowolenie z panującej atmosfery, i komfortu miejsca to najwyższa nota niezwykle cenna dla restauracji. Cieszy nas ogromnie , że udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce z pysznym jedzeniem. Codzienne wraz z zespołem dbamy o to, aby zapewnić naszym gościom wysoki standard usługi i jakość na najwyższym poziomie. Tym bardziej cieszy nas niezawodność naszej restauracji.
Cieszy nas również ogromnie, że udało się wybrać dania , które zaspokoiły podniebienie i zyskały wysoką notę.
Liczymy, że będziemy mogli wkrótce gościć u nas ponownie - będzie nam niezmiernie miło. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty podczas kolejnego pobytu w Rzeszowie. Tym bardziej , że szykujemy dużo nowości i ciekawych połączeń smakowych w jesiennej odsłonie naszego menu.

Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Ponowną wizyta w Capella i ponownie pełna profeska. Znakomite jedzenie świetny serwis a do tego olśniewający sztab menagerski. Polecam.

Dziękujemy, piotr_loboda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna c, Dyrektor generalny, Capella Restaurant @ Lobby LoungeOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Panie Piotrze,
Cieszy nas ogromnie ponowna wizyta u nas. Przyznana tak wysoka ocena, rekomendacja i najwyższa otrzymana nota to niewątpliwie docenienie naszych starań. W imieniu całego personelu tym bardziej menadżerskiego dziękujemy za tyle ciepłych i wyjątkowych słów.
Cieszy nas ogromnie , wizyta u nas i doskonałe jedzenie sprawiło , że pozostały tak miłe wrażenia. Dzięki takim właśnie opiniom, mamy chęci do jeszcze większych starań, aby zaskakiwać naszych wyjątkowych gości i tworzyć wraz z całym zespołem wysoki standard gościnności i wyjątkową atmosferę miejsca.

Zrecenzowano 24 maja 2019

Restauracja urządzona z klasą, elegancko i ciepło. Każdy szczegół tej restauracji jest dopracowany co niezwykle przykuwa oko. Obsługa kompetentna, miła i życzliwa. Bardzo ciekawa karta menu która stawia na dania polskie ze szczyptą regionalnych. Wyróżniającym się z karty daniem jest również wienerschnitzel, którego w Rzeszowie brakowało. Do dania istnieje możliwość skomponowania własnych dodatków co sprawia że danie jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności.
Idealne miejsce na szybki lunch, kolację, spotkanie ze znajomymi. Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz.

1  Dziękujemy, MagdaOrlowska

Szanowna Pani Magdo,
Cieszy nas ogromnie Pani zadowolenie z wizyty w naszej restauracji.Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty, oraz poświęcony czas na podzielenie się z nami Pani wrażeniami.Jest nam niezmiennie miło , że otrzymaliśmy tak wysoką ocenę. Dziękujemy za rekomendacje dla innych gości oraz docenienie naszych starań. Codzienne wraz z zespołem dbamy o to, aby zapewnić naszym gościom wysoki standard usługi i jakość na najwyższym poziomie. Tym bardziej cieszy nas niezawodność naszego personelu.Dziękujemy.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas ponownie. Będzie nam niezmiernie miło Panią ponownie gościć u nas.

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracyjka z przyjaznym klimatem na spokojne spotkanie. Jedzenie bardzo dobre, ładnie podane. Bardzo miła obsługa. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 340agnieszkab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katarzyna c, Dyrektor generalny, Capella Restaurant @ Lobby LoungeOdpowiedź udzielona 1 maja 2019

Szanowny Gościu,
Cieszy nas ogromnie przyznana tak wysoka ocena, rekomendacja i najwyższa otrzymana nota. Dziękujemy za docenienie naszych starań. Przyznanie nam 5 *to dowód na to, że udało się nam wraz z całym zespołem zapewnić udaną wizytę w naszej restauracji, a także wysoki standard gościnności.
Cieszy nas ogromnie , że nasza oferta dań została wysoko oceniona zarówno w kwestii smaku jak i ładnego podania.
Mamy nadzieję , że będziemy mogli wkrótce gościć u nas ponownie - będzie nam niezmiernie miło. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji ponownie.

Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, bardzo klimatycznie brak tłumu jak w przypadku kawiarni na rynku. Jednakże ceny trochę za wysokie. Za zwykła biała kawę 11zl to wg mnie trochę dużo. Jednak mimo wszystko polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 312dariap

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat ostatniej wizyty w naszej restauracji. Każda opinie jest niezwykle cenna i pomocna w codziennym dążeniu do zapewnienia naszym gościom udanej , komfortowej i w pełni satysfakcjonującej wizyty u nas. Dziękujemy za docenienie naszego klimatu panującego w lokalu, oraz naszej obsługi, oraz za przyznanie nam mocnych 4*.
Dziękujemy za sugestie odnośnie cen - pragnę nadmienić , że jakość naszych produktów i mieszanki kaw , które są dostępne u nas są najwyższej jakości. Stawiamy na walory smakowe i wysoką jakość -stąd też niekiedy podyktowane jest to wyższą ale przystępną ceną.
Liczymy, że będziemy mogli wkrótce gościć w naszych wnętrzach ponownie - będzie nam niezmiernie miło. Zapraszamy serdecznie.
General Manager

Capella Restaurant @ Lobby Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Capella Restaurant @ Lobby Lounge? Podziel się wrażeniami!