“Smaczne jedzenie”
Habana — recenzja

Habana
Zamów online
Nr 7 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Witajcie w miejscu o klimatycznych wnętrzach z akcentami nie tylko w menu dyskretnie a jednocześnie symbolicznie nawiązującymi do kubańskiej Havany. Podstawą jest jednak kuchnia Sport’s Bar-B-Q. Zdrowa i ekologiczna, oparta na najlepszych wzorcach, dania przygotowywane są na węglowych Hiszpańskich piecach MIBRASA
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, podane w fajny sposób. Dzieci zadowolone z menu dziecięcego i lemoniady. Dorosli z szaszłyka na długim kiju oraz burgerów. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, 37Agnieszka

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam ze znajomymi na lunch w sobotę, zamówiliśmy tacos, które były bardzo dobre oraz drinki i lemoniadę. Wszystko bardzo miły kelner przyniósł bardzo szybko. Obsługa super!!

Dziękujemy, justynahus
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dokładnie rok temu napisałem moją pierwszą recenzję habany. Byłem raczej negatywnie nastawiony z powodu pewnych niedociągnięć ze strony kelnerów, ale w ostatnim czasie słyszałem dużo dobrego, dlatego pomyślałem że czemu by nie spróbować ponownie tam zawitać.
Tym razem kelner był bardzo miły i pomocny. Zamowilismy tacosy, skrzydełka oraz zestawy jedzenia, które sami sobie przyrządzaliśmy na minigrillach. Podczas gdy jedzenie powoli dochodziło, my raczyliśmy się sangriją i orzeźwiającymi drinkami z piwa. Skrzydełka były soczyste, mięso w tacosach dobrze przyprawione. Jeżeli chodzi o minigrilla to otrzymujemy małą skrzynkę z rozżarzonym węglem oraz różne składniki - kurczak , wołowina, krewetki , szparagi owijane boczkiem, warzywa- odsyłam do zdjęć:)
Myślę że jest to przyjemny lokal, z fajnym klimatem i dobrym jedzeniem.

Dziękujemy, Jubachi
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jeden z najlepszych jaki jadłam.
Polecam Shrimp burgera z salsą z mango :-)
Odjazd do tego fryty i coleslaw.
Bardzo dobre maślane pieczywo idealnie pasuje do mango i krewetek.
Jadłam go chyba z 10 razy i ciagle tak samo pyszny.
Zamawiałam na dowóz i super pakują wszystko także jest ciepłe a Burger nie jest rozwalony.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, monikadf
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre burito i burger bbq (burger zdecydowanie lepszy niż przereklamowane Hard Rock Cafe). Natomiast mój Syn Znany Frytkożerca orzekł, że frytki przesolone i takie sobie, a nagetsy nieprzyprawione (chociaż dobrze upieczone). Aha, pilzner urquel był trochę ciepły... Za to ceny umiarkowanie średnie, miła obsługa, fajny wystrój, można przyjść z psem...Ogólnie mocne 4.

Dziękujemy, chriskros

Habana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Habana? Podziel się wrażeniami!