“Smacznie ale dość drogo. ”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Kawiarnia i cukiernia Eliza
Nr 107 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie szybko. Ceny kawy ok ale nad ciastami bym się zastanawila nad wysokością ich. Fakt smaczne ale za bardzo mały kawałek tarty 8zl to chyba trochę dużo.
I te obdarte paznokcie kelnerki jak dla mnie odrazajace

Dziękujemy, 312dariap
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez zajęcia, świetne ciasta i doskonałąa kawa !
Polecam, 100 M od Rynku, a warto!
Pyszne! Polecam gorąco, no i najważniejsze nie jest drogo i duże porcje.

Dziękujemy, 444agatac
Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkiem zmęczeni kilkugodzinnym zwiedzaniem. Kawałek od zatłoczonego rynku - około 50 metrów. Cisza i spokój. Wyciskany sok z pomarańczy , kawa i markowa herbata były miłym dopełnieniem zwiedzanie. W witrynie lada z lodami. Miejscowi chyba cenią to miejsce. Upału nie było a co chwilę ktoś zawiał lody. Nie jadłem ich, dlatego nie potrafię nic dodać. Polecam tą kawiarnie

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, pawe_r822

Kawiarnia i cukiernia Eliza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia i cukiernia Eliza? Podziel się wrażeniami!