“Pysznie!”
Proza — recenzja

Proza
Nr 28 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moje pierwsze doświadczenie z proziakami i bardzo pozytywne. Jedzonko pyszne, fantazja w składzie , wszystko idealnie zbilansowane smakowo, świeżo, czysto, pysznie ! Polecam na szybki lunch , przekąskę oraz jako punkt obowiązkowy programu zwiedzania Rzeszowa!

Dziękujemy, marekp353

Zrecenzowano 27 lipca 2019

W końcu ktoś wpadł na pomysł stworzenia restauracji z regionalnymi proziakami. Podawane są w fajnej formie, przypominającej panini. Czuć, że produkty są dobrej jakości i przede wszystkim świeże. Dodatkowo w porze obiadowej można spróbować smacznej zupy krem. Miejsce niedrogie, oryginalne i po prostu bardzo smaczne. Na pewno warte częstszych odwiedzin. Polecam gorąco!

Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce zarówno żeby coś przekazać jak i na szybki obiad. Dobrej jakości produkty, świeże, miła obsługa
Polecam :)

Dziękujemy, EasyGo91
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dopracowane w każdym szczególe proziaki oraz doskonały dobór składników. Wszystko świeże przygotowywane w otwartej kuchni. Do tego w przystępnych cenach. Gorąco polecam!

Dziękujemy, 616piotrc
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny smak prawdziwych, domowych proziaków z ciekawym nadzieniem w przystepnej cenie. Zestaw z zupą to świetna propozycja obiadu. Punkt obowiazkowy przy wizycie w Rzeszowie, polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 491paulinab

Proza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Proza? Podziel się wrażeniami!