“Pyszna pizza”
Al Metro — recenzja

Al Metro
Nr 16 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Świetna atmosfera, pyszna pizza, dobre miejsce na spotkania. Warto poszukać tego miejsca. Oby tak dalej!!

1  Dziękujemy, Ewenementowy

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Moja ulubiona pizzeria w tym miescie, od progu wita nas uśmiechnięta obsługa a to naprawdę rzadkość w tych czasach. Pizza rewelacyjna, ciasto idealne, składniki bardzo dobrze dobrane i nie przesadzone, wszystko w punkt, nie za dużo nie za mało. Byłem czesto i będę często was odwiedzał, trzymajcie tak dalej.

1  Dziękujemy, Siwy86
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce słabo widoczne a jak już dotarliśmy to jedzonko super. Rzeczywiście dwie papryczki to pikantna potrawa wtedy podwójny napój.

1  Dziękujemy, 318krystynap
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z okazji moich urodzin wybraliśmy się z mężem do pizzerii Al Metro, skłoniły nas do tej wizyty wysokie opinie w aplikacji TripAdvisor. Jestem przekonana, ze nigdy nie weszłabym do tego lokalu „ przypadkiem” gdyż jest tak ukryty, że ciężko tam trafić „przy okazji”. Lokal mały stolików 10 i po kilku minutach wszystkie były już zajęte a była godz 15 sobota. Bardzo przyjemny klimat, miła nie narzucająca się obsługa i przepyszna pizza. Cieniutkie ciasto! Świeże i bardzo smaczne składniki. Czas oczekiwania na pizzę bardzo krótki. Ceny bardzo w porządku. Przeciętna cena pizzy 33cm waha się w granicach 24-30zł.
Napewno wrócę jeszcze! ❤️

Dziękujemy, Aneta B
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna pyszna pizza,super obsługa.Składniki w odpowiedniej ilości i jakości a placek rewelacja.Dobre "napoje" rzemieślnicze a ceny w miarę przystępne.

1  Dziękujemy, Radoslaw F

Al Metro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Al Metro? Podziel się wrażeniami!