“pycha”
Al Metro — recenzja

Al Metro
Nr 25 wśród 200 Restauracje (Rzeszów)

bardzo dobra pizza na cienkin cieście z dobrymi składnikami, wybór oliw do pizzy.
pizza z duszą włoską :) polecam.

Dziękujemy, katarzynac19

Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lepszej pizzy na Podkarpaciu nie jadłam ładne wnętrze i przemiła obsługa, mogę polecić każdemu kto kocha pizzę

Dziękujemy, Angelika W
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, znaleziona dzięki TripAdvisor, zasłużone pierwsze miejsce!! Ceny niskie obsługa sympatyczna.

Dziękujemy, JacekC469
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w Rzeszowie, najbardziej zbliżona smakiem do tej z Neapolu :) odwiedzamy regularnie i z ręka na sercu mogę polecić :) krotki Czas oczekiwania, regionalne piwa, pyszne oliwy (w szczególność ostra❤️❤️), bardzo miła obsługa

Dziękujemy, I6284JPpaulas
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Genialna pizza, ceny Ok, obsługa Ok, lokal niewielki ale z klimatem. Polecam na posiłek z rodzina lub randkę, spotkanie z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Izabela N

Al Metro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Boguchwała, województwo podkarpackie

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Al Metro? Podziel się wrażeniami!