“Najlepsza pizza w Rzeszowie ”
Al Metro — recenzja

Al Metro
Nr 25 wśród 198 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w Rzeszowie, najbardziej zbliżona smakiem do tej z Neapolu :) odwiedzamy regularnie i z ręka na sercu mogę polecić :) krotki Czas oczekiwania, regionalne piwa, pyszne oliwy (w szczególność ostra❤️❤️), bardzo miła obsługa

Dziękujemy, I6284JPpaulas

Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Genialna pizza, ceny Ok, obsługa Ok, lokal niewielki ale z klimatem. Polecam na posiłek z rodzina lub randkę, spotkanie z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Izabela N
Zrecenzowano 17 września 2018

Chyba najlepsza pizza w Rzeszowie. Do tego przyjemny lokal. Nic dodać, nic ująć. Chyba tylko, że wybór jest dość spory więc można często odwiedzać i nie zaznać uczucia znużenia.

Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano 16 września 2018

Wszystko na bardzo dobrym poziomie - ciasto, sos, składniki, poziom wypieczenia. Do tego miła pani kelnerka. Polecam!

Dziękujemy, Mateusz W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem, po prostu idealna. Ciasto, składniki, wszystko bez zarzutów. Bardzo miła obsługa. Nic tylko tam wracać.

Dziękujemy, Dawid L

Al Metro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Boguchwała, województwo podkarpackie

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Al Metro? Podziel się wrażeniami!