“Mistrzostwo 👏🏻”
Al Metro — recenzja

Al Metro
Nr 19 wśród 207 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem, po prostu idealna. Ciasto, składniki, wszystko bez zarzutów. Bardzo miła obsługa. Nic tylko tam wracać.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, dawidl190

Zrecenzowano 5 sierpnia 2018

Chodzimy do tej pizzerii regularnie z całą naszą rodzinką. Prawdziwa włoska pizza, najlepsza jaką jedliśmy. Cieniutka, lekka, pyszne i świeże składniki, na prawdę polecam. Super obsługa!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ssiwucha
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Grubość ciasta idealna, jednak odrobinę za dużo mozarelli przez co pizza wydawała się tłusta. Pyszna lemoniada, miły klimat i obsługa, w miarę niska cena, daje całościowo pozytywne odczucia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Rzeszow88
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Pizza taka, jak we włoskich knajpkach na wagę.. Zawsze ta sama świeżość i zawsze taka sama jakość.. Najlepsza na podkarpaciu! Jedna w top 10 w Polsce:)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 709edytag
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza serwowana w tym lokalu jest jedną z lepszych jakie jadłem. Jest do wyboru 30 rodzaju pizzy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam odwiedzić to miejsce.

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, GOYTEK

Al Metro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Al Metro? Podziel się wrażeniami!