“Dobre z małymi poprawkami”
Al Metro — recenzja

Al Metro
Nr 25 wśród 199 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Grubość ciasta idealna, jednak odrobinę za dużo mozarelli przez co pizza wydawała się tłusta. Pyszna lemoniada, miły klimat i obsługa, w miarę niska cena, daje całościowo pozytywne odczucia.

Dziękujemy, Rzeszow88

Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Pizza taka, jak we włoskich knajpkach na wagę.. Zawsze ta sama świeżość i zawsze taka sama jakość.. Najlepsza na podkarpaciu! Jedna w top 10 w Polsce:)

Dziękujemy, Edyta G
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza serwowana w tym lokalu jest jedną z lepszych jakie jadłem. Jest do wyboru 30 rodzaju pizzy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam odwiedzić to miejsce.

2  Dziękujemy, GOYTEK
Zrecenzowano 23 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to jedna z najlepszych pizz jakie jadłem w rzyciu. Obsługa przemiła, kilka razy pytali czy smakuje nam pizza, do tego niesamowicie uśmiechnięta. Naprawdę aż miło się siedziało widząc takie zainteresowanie... Do tego rewelacyjn pizza, jedna z najlepszych jakie jadłem. Mocno polecamy z żoną :).

1  Dziękujemy, Michał G
Zrecenzowano 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, piwo świetne, pizza bardzo dobra, ładny wystrój, zadbany lokal, rozsądne ceny. Warto odwiedzić, polecam

Dziękujemy, Kasia K

Al Metro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Boguchwała, województwo podkarpackie

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Al Metro? Podziel się wrażeniami!