“Fatalna obsługa”
Restauracja Smacznego — recenzja

Restauracja Smacznego
Nr 30 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Pełne niespodzianek i oryginale menu Restauracji Smacznego to odbicie pasji szefa kuchni Macieja Fabisiaka w tworzeniu świeżej i zdrowej polskiej kuchni, z odrobiną międzynarodowych akcentów. Na menu Restauracji Smacznego składają się smaki inspirowane zagranicznymi podróżami oraz wspomnieniami Maćka z dzieciństwa. Każda potrawa to naturalny,autentyczny, płynący prosto z serca smak. Wszystko to we wnętrzu, przytulnej Restauracji Smacznego, Zapraszamy. Zapraszamy również do kontaktu i zapoznania się z ofertą dla grup zorganizowanych, ofertę okolicznościową oraz biznesową. Serdecznie zapraszamy.

Kierując się dobrymi recenzjami udaliśmy się na szybki obiad ocenię krótko obsługa fatalna, niemiła a jedzenie nie wiem bo po takim przyjęciu odechciało się jeść pierwsze wrażenie jest najważniejsze nigdy więcej

Dziękujemy, iwonar221

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj po raz drugi wybraliśmy się do tej restauracji i znowu nie zawiedliśmy się. Pyszne dania. Oba. Wieprzowina rozpływająca się w ustach, fasolka idealnie chrupka, ryż w punkt. Danie idealnie zbilansowane smakiem słodkich orzeszków i ostrej papryczki. Na pewno tu wrócimy !!!

Dziękujemy, 328darekl
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W restauracji Smacznego organizowaliśmy przyjęcie z okazji Chrztu Świętego naszej córeczki. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce, obsługa na najwyższym poziome od momentu rezerwacji, poprzez omawianie wszystkich detali po organizację i obsługę podczas przyjęcia (Pani, która nas obsługiwała tego dnia była bardzo sympatyczna i kompetentna ). Jedzenie bardzo smaczne i świeże, porcję zadowalające. Lokal bardzo czysty i klimatyczny , przygotowany stosownie do okazji.

Dziękujemy i pozdrawiamy:)
Aneta , Alicja i Łukasz

Dziękujemy, Aneta8704
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, duzo, tanio, czysto, szybko, polecam . I nie ma co wiecej pisac wymog 100 znakow to bzdura

Dziękujemy, pawel k
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie i przyjemnie urządzone wnętrze restauracji. Jedzenie bardzo dobre, kawa też pyszna. Uważam że zbyt wcześnie jest zamykana bo o 17

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Bożena P

Restauracja Smacznego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Smacznego? Podziel się wrażeniami!