“Gorąco polecamy”

Republika polsko Francuska
Nr 63 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała smaczna kuchnia. Rodzinna atmosfera i wspaniała smaczna obsługa. Jeżeli masz ochotę zakosztować francuskiej kuchni to w Rzeszowie nie ma lepszego miejsca :).

1  Dziękujemy, maksymilianh2017

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jak zwykle wybraliśmy się ze znajomymi.
Ślimaki wyborne, nawet uprzedzeni wcześniej znajomi stwierdzili że pycha.
Zupka cebulowa bardzo smaczna na ostro.
Polecam za prawdziwy smak oraz cudowną rodzinną atmosferę.
Obsługiwał nas właściciel, bardzo miły i otwarty.
Można poczuć się tutaj jak u znajomych we Francji ❤️

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikadf
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Jeśli ktoś chce poczuć się jakby miał rodzinę we Francji, to musi udać się tu na obiad. Przemili właściciele i wystrój, który dodaje swobody. Idealne na zwieńczenie, popołudniowego spaceru. Jednak największa wartość, jak to w restauracjach, jest w jedzeniu. Próbowaliśmy dań, których nie sposób dostać nigdzie indziej. Ślimaki fenomenalne! Zachwyciłem się nimi i obawiam się, że mogą zastopować moje poznawanie kolejnych przystawek. Żabie udka, też bardzo nam posmakowały. Jako dania główne zamówiliśmy indyka i wołowinę. Jedno i drugie godne polecenia. Pomimo, że indyk był w panierce, to był wyjątkowo wyczuwalny w smaku. Do tego świetny makaron. Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie wołowina przygotowywana na ciemny piwie. Poezja! Świetne mięso, każdy detal smaku wyczuwalny. Dość mocno zastanawiałem się nad dokładką. Można oczywiście zarzucać temu miejscu, że nie stawia na nowoczesne dekoracje, zastawy i wygląd swoich dań. Myślę jednak, że w takim wnętrzu, z takim klimatem byłoby to wszystko sztuczne. Tu jest po prostu swojsko. Nie jest to wszystko z górnej półki, ale jest spójnie i przede wszystkim smacznie. Mi to odpowiada!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie pierwszy raz byłam gościem tej restauracji. Zawsze zauroczona - smakiem dań, domową atmosferą, klimatem z francuskim akcentem w tle.
Wszystko w bardzo przystępnych cenach. Gospodarze - pasjonaci kuchni, których można byłoby słuchać godzinami

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 1111agnieszkaz
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Właściciele z zaangażowaniem przygotowują posiłki. Wszystko bardzo smaczne i to w bardzo dobrych cenach. Króluje kuchnia francuska, w tle francuska muzyka. Polecam, polecam, polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Smuteczek

Republika polsko Francuska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Republika polsko Francuska? Podziel się wrażeniami!