Rzeszów

“Na prawdę polecam”
Parole Art Restaurant — recenzja

Parole Art Restaurant
Nr 4 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Genialne jedzenie, świetne menu (również wegetarianie znajdą tu coś dla siebie, i nie są traktowani "po macuszemu"), bardzo miła obsługa i atmosfera. Wielki plus za wodę przyniesioną dla towarzyszących nam piesków.

Dziękujemy, Agnieszka C

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

W piątek byliśmy na kolacji w restauracji Parole. W ogródku był koncert, który tworzył nastrój, również we wnętrzu. Bardzo pomocna i miła obsługa. Jedzenie bardzo smaczne, stek z francuskiej polędwicy rasy limousine to najlepszy stek, jaki kiedykolwiek jadłam (lepszy niż w Teksasie, czy z wołowiny argentyńskiej). Równie wspaniały deser - parfait. Jeszcze jedno dobre wspomnienie z Rzeszowa. Na pewno wrócimy, również do restauracji Parole.

Dziękujemy, Travellerabc1234
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jak zwykle wybraliśmy się ze znajomymi na Restaurant week.
Niestety nie mam wszystkich zdjęć.
Miła obsługa, i menu popisowe bardzo dobre.
Braliśmy A i B wiec kosztowalismy wszystkiego.
Danie główne mięsne pycha.

Dziękujemy, monikadf
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Poszukiwałem przekąsek z owocami morza i dzięki google trafiłem do 'Parole'. Restauracja jest w podziemiu, ma piekny i kameralny wystrój. Personel jest miły i pomocny, byłem szybko obsługiwany.
Skusiłem się na menu oparte o krewetki po hiszpańki i sałatkę cezar z krewetkami. Oba dania doskonałe i pożywne, z pieczywem. Krewetki po hiszpańsku z aromatycznym, słodkawym sosem świetnie podkreślonym chorizo. Z kolei sałatka chrupiąca ze wzorowym, lekkim dressingiem. W obu przypadkach krewetki. znakomicie przyrządzone. i wysmażone.

Polecam, świetny lokal. Estetycznie podane, menu"zdrowe" i pożywne.

Dziękujemy, easytospell
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super carpaccio, bardzo ciekawy sposób przyrządzanie i naprawdę bardzo smaczne + zupa z krewetek, wszystko świeże i bardzo miły kelner. Polecam wszystkim

Dziękujemy, Mateusz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kuba S, Kierownik, Parole Art RestaurantOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.

Parole Art Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Parole Art Restaurant? Podziel się wrażeniami!