“Świetne alkohole”
RDZA Beer & Bourbon — recenzja

RDZA Beer & Bourbon
Nr 21 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: RDZA to kolektyw trzech formatów gastronomicznych, umiejscowionych na płycie starego rynku. Lokale utrzymane są w nietypowym industrialnym klimacie. RDZA Beer & Bourbon, to pierwszy i największy lokal z tej trójki. Znajduje się w piwnicy kamienicy. RDZA B&B jest typowym lokalem o charakterystyce PUB'u. Naszą specjalizacją jest Bourbon. RDZA Coffee, to hybryda klasycznej małej kawiarni i Pub'u. Osadzona w tym samym niepowtarzalnym klimacie, ale z bezpośrednim wejściem z płyty rynku. RDZA Gastro, to projekt małej kuchni włoskiej i amerykańskiej. Gastro dopełnia ofertę pozostałych dwóch lokali.

Jestem częstym gościem Rdzy i za każdym razem wizyta jest udana. Ogromny wybór alkoholi, takich jak amerykańskie whiskey czy kraftowe piwa, które ciężko znaleźć na sklepowych półkach. Nie jestem znawcą tego typu alkoholi, dlatego korzystam z wiedzy obsługi, która zna się na rzeczy. Polecam wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Dziękujemy, seeker_of_the_unknow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoją opinią :) Miło nam słyszeć, że za każdym razem wizyta jest udana. Zależy nam, aby zespół posiadał dużą wiedzę, a przy tym dzielił się nią z klientem. Zapraszamy ponownie :)

Wpadliśmy przypadkowo szukając lokalu na lunch. Bardzo dobre burgery, fajny wystrój, miła obsługa. Dobre grzane wino w chłodniejszy dzień

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że burgery smakowały, a wystrój się podobał. Zapraszamy do nas ponownie :)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wczorajszy wypad na rynek by coś na szybko zjeść w delegacji wypadł znakomicie. Zamówiłem hamburgera - czas oczekiwania ok 20 minut. Warto było. Bardzo duży i bardzo smaczny. Cena za classic 20 zł więc jak na centrum rewelacyjna. Polecam.

Dziękujemy, mkarwat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Panie Michale dziękujemy za opinie :) Jest nam bardzo miło, że wizyta się udała, a burger spełnił oczekiwania. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Dolna część lokalu okazała się dobrym miejscem na spotkanie z ludźmi z pracy. Jak przyszliśmy czekał na nas starter Jacka Daniel’sa. Przy dużej ilości osób obsługa przynosiła nam zamówione jedzenie oraz alkohol w szybkim tempie, mimo że było dużo osób w lokalu. Pizza z rukolą faktycznie smakowała jak z włoch. Podczas wieczoru niczego nam nie brakowało.

Dziękujemy, Natalia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy Pani Natalio za podzielenie się z nami swoją opinią :) Dbamy o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowo, a jedzenie przygotowywane było z należytą starannością. Zapraszamy na kolejne spotkania firmowe jaki i zwykłe wypady :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Ostatnio ze znajomymi wybrałam się na rynek w celu zjedzenia czegoś smacznego oraz wypicia dobrych drinków. Przechodząc, zauważyłam Rdzę, która rzuciła mi się w oczy. Wyszło na to, że się nie myliłam - burger, który jadłam z serem wędzonym i żurawiną był przepyszny. Do tego wzięłam mohito, które było bardzo orzeźwiające. Reszta znajomych skusiła się na degustacje whisky. Podsumowując lokal z klimatem, dobrym jedzeniem i wyśmienitym alkoholem. Polecam :)

Dziękujemy, podroznikpatriszja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinie. Cieszymy się, że burger smakował, a degustacja whisky była udana. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu ponownie :)

RDZA Beer & Bourbon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w RDZA Beer & Bourbon? Podziel się wrażeniami!