“Super hamburger”
RDZA Beer & Bourbon — recenzja

RDZA Beer & Bourbon
Nr 21 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: RDZA to kolektyw trzech formatów gastronomicznych, umiejscowionych na płycie starego rynku. Lokale utrzymane są w nietypowym industrialnym klimacie. RDZA Beer & Bourbon, to pierwszy i największy lokal z tej trójki. Znajduje się w piwnicy kamienicy. RDZA B&B jest typowym lokalem o charakterystyce PUB'u. Naszą specjalizacją jest Bourbon. RDZA Coffee, to hybryda klasycznej małej kawiarni i Pub'u. Osadzona w tym samym niepowtarzalnym klimacie, ale z bezpośrednim wejściem z płyty rynku. RDZA Gastro, to projekt małej kuchni włoskiej i amerykańskiej. Gastro dopełnia ofertę pozostałych dwóch lokali.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wczorajszy wypad na rynek by coś na szybko zjeść w delegacji wypadł znakomicie. Zamówiłem hamburgera - czas oczekiwania ok 20 minut. Warto było. Bardzo duży i bardzo smaczny. Cena za classic 20 zł więc jak na centrum rewelacyjna. Polecam.

Dziękujemy, mkarwat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Panie Michale dziękujemy za opinie :) Jest nam bardzo miło, że wizyta się udała, a burger spełnił oczekiwania. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Dolna część lokalu okazała się dobrym miejscem na spotkanie z ludźmi z pracy. Jak przyszliśmy czekał na nas starter Jacka Daniel’sa. Przy dużej ilości osób obsługa przynosiła nam zamówione jedzenie oraz alkohol w szybkim tempie, mimo że było dużo osób w lokalu. Pizza z rukolą faktycznie smakowała jak z włoch. Podczas wieczoru niczego nam nie brakowało.

Dziękujemy, Natalia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy Pani Natalio za podzielenie się z nami swoją opinią :) Dbamy o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowo, a jedzenie przygotowywane było z należytą starannością. Zapraszamy na kolejne spotkania firmowe jaki i zwykłe wypady :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Ostatnio ze znajomymi wybrałam się na rynek w celu zjedzenia czegoś smacznego oraz wypicia dobrych drinków. Przechodząc, zauważyłam Rdzę, która rzuciła mi się w oczy. Wyszło na to, że się nie myliłam - burger, który jadłam z serem wędzonym i żurawiną był przepyszny. Do tego wzięłam mohito, które było bardzo orzeźwiające. Reszta znajomych skusiła się na degustacje whisky. Podsumowując lokal z klimatem, dobrym jedzeniem i wyśmienitym alkoholem. Polecam :)

Dziękujemy, podroznikpatriszja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinie. Cieszymy się, że burger smakował, a degustacja whisky była udana. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu ponownie :)

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Miejsce bardzo klimatyczne, na samym rynku w Rzeszowie, super wystrój, lubię takie klimaty, co do jedzenia, to bardzo dobre, świeże, obsługa bez zarzutów. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, Adrian Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna O, Kierownik ds. PR, RDZA Beer & BourbonOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dziękujemy za podzielenie się z nami szczerą opinią, jest nam bardzo miło :)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Całe życie piłem tylko Jack Daniel's. Każda inna whisky, której próbowałem, nie sprawiała mi porównywalnej przyjemności w trakcie degustacji. Ciekawiło mnie czy są jakieś inne odmiany whisky o podobnym smaku. Znajomy polecił mi, żebym sprawdził Rdzę na rynku w Rzeszowie, mówiąc, że się nie zawiodę. Sam pub jest klimatycznym miejscem, z fajną atmosferą i świetną muzyką. Gdy powiedziałem barmanowi jak jest mój problem zaproponował mi degustację różnych alkoholi o podobnym smaku. Barman okazał się osobą o dużej wiedzy w tym temacie. W trakcie degustacji wytłumaczył mi wyjątkowość smaku Jacka oraz czym różni się burbon od whisky. Polecam odwiedzić lokal każdemu, kto chce spróbować albo dowiedzieć się czegoś nowego.

Dziękujemy, michpodgorniak

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji. Jest nam niezmiernie miło, że wizyta była udana. Zapraszamy na kolejną degustacje :)

RDZA Beer & Bourbon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w RDZA Beer & Bourbon? Podziel się wrażeniami!