“Pizzeria Grota”
Grota Pub Restaurant — recenzja

Grota Pub Restaurant
Nr 113 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)

Pizza na dowóz okropna. Zimna, ciasto jak z gumy, bez smaku. Nie polecam, jest wiele smaczniejszych pizzerii.

Dziękujemy, Tina12nn

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiona pizza miała spalony spod ledwo nadawała się w ogóle do jedzenia. Bardzo niesmaczna i nie polecam nikomu.

Dziękujemy, chowgar
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zmiana składników na małej pizzy niemiłe widziane ponieważ "jest za mała". Na pytanie o piwa pszeniczne udzielono odpowiedzi że nie ma. Butelkowych również "nie ma". Po czym płacący przy barze widać cała półkę w lodówce pszenicznego Paulanera....
Jedzenie ok.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, DanielC10889
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

czas oczekiwania 45 minut na 7 stolików, ciasto jak guma jeszcze i nie pokrojone nawet , pizzę na zimno nie dzięki, zanim składniki zostaną zmienione bez twojej wiedzy, nie doradził nawet wrogowi

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 838oleksandrs
Zrecenzowano 14 listopada 2018

Kelnerki nie podchodzą aby odebrać zamówienie czekaliśmy 1,5h, nie sprzątają stolików, kelnerka za barem całuję się z chłopakiem na oczach wszystkich klientów oczywiście spradzając dogłebnie co znajduje się w jego gardle(blond klenerka i kierowca reatauracji). Obleśne zachowanie, niechęć do pracy tych osób sprawia, że już nigdy moja noga się tam nie pojawi! nad barem powinno pisać samoobsługa, bo klient się obsłuży szybciej sam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, justynak297

Grota Pub Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Grota Pub Restaurant? Podziel się wrażeniami!