“Milosc”
Lodziarnia Fragola — recenzja

Lodziarnia Fragola
Nr 29 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 6 września 2019

Zdecydowanie NAJLEPSZE lody jakie mozna dostac w Rzeszowie!! Duze porcje, rozsadne ceny, roznorodnosc smakow - ciezko bedzie je dostac gdzie inndziej. Polecam z calego serduszka! Szczegolnie smak "chleb z nutella" i "pistacja"

Dziękujemy, myrtlefawkes

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lodziarnia która oferuje prawdziwe lody i to w wielu wielu ciekawych smakach. Rozsądne ceny duże porcje. W święta spore kolejki :)

Dziękujemy, tomaszt664
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody jakie jadłam. Wyjątkowe smaki, próżno szukać w innych lodziarniach. Polecam gorąco. Szkoda, ze mieszkam tak daleko.

Dziękujemy, Dorota P
Zrecenzowano 24 października 2018

Jedna z lepszych lodziarni w Rzeszowie, smak lodów bardzo naturalny, czuć że są przygotowywane ze składników wysokiej jakości. Jak dla mnie smak "kremówka" wymiata... :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, katka2010
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonałe!!! Ogromny wybór, rozsądna cena jak na tak duże porcje. Polecam perłę południa, solony karmel lub chleb z nutellą.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, tomaszt664

Lodziarnia Fragola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Fragola? Podziel się wrażeniami!