“Tanio.”
Ukraińska Chata — recenzja

Ukraińska Chata
Zamów online
Nr 106 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)

Można zjeść przyzwoity posiłek w granicach 20 zl ( bez alkoholu). smacznie, miły wystrój ,ale obsługa niezbyt miła..

Dziękujemy, Emalia112

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja podczas wyjazdu zaraz obok. Lenistwo wygrało, pomimo innej restauracji Ukraińskiej w Rzeszowie z dobrymi opiniami. Obsługa do zniesienia, ale nic więcej. Zupa zamówiona była ok, nie wiem, jak ma smakować w oryginale, ale dla mnie była dobra, niestety drugie danie pierogi z mięsem smażone na oleju, tragedia.. Mięso w środku jak z najtańszych pyz mrożonych w markecie.
Plus za piwa ukraińskie.

Dziękujemy, Przemysław S
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna lokalizacja lokalu, dobre jedzenie w przyjaznej cenie. Naprawdę polecam, bardzo smaczne!
Jedyny mankament naszej wizyty... Jak można odkurzać salę jadalną podczas pracy lokalu, w trakcie przyjmowania gości. Nie do pomyślenia....

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bartosz O
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019

Danie dnia za 10 zł (pyszny barszcz ukraiński + gulasz z makaronem), do tego wyśmienity kompot za 2 zety i czeburek za piątkę. Kulinarna rozpusta ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bogdan K
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Raz już tam byłem i byłem zadowolony więc się skusiłem na powtórkę. Niestety.
Twarzą resteuracji jest obsługa a tam jest poniżej dna. Pani przyjęła "skomplikowane" zamówienie- słonina, wódka i piwo. Przyniosła napoje i zajęła się rozmową ze znajomymi przy barze. Sprawnie jej wychodziło nalewanie- znajomym, bo o mnie zapomniała - słonina juz do mnie nie dotarła.
I sprawiała wrażenie bardzo obrażonej, że rachunek musi przynieść do stolika a nie podejdę pokornie do baru.
NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Paweł S

Ukraińska Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Ukraińska Chata? Podziel się wrażeniami!