“Bez szpanu”
Figa Z Makiem — recenzja

Figa Z Makiem
Nr 95 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)

Na kulinarnej mapie Zamościa odkryłam nowe miejsce godne polecenia.Figa z Makiem to fajne bistro ze smaczkiem.Nie ma tu szpanu i zadęcia ale jest świetne jedzonko.W mojej ocenie szef kuchni zna się na swojej robocie tworząc miłe doznania dla podniebienia.obsluga kelnerska bez zarzutu,szybko,sprawnie i czuliśmy się tutaj jak długo oczekiwani goście a nie jak natrętni klienci.
POLECAM z pełnym przekonaniem.

Dziękujemy, Alicja A

Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne, przyjemne miejsce, gdzie można w spokoju wypić południową kawę. Duży plus za książki, które można poczytać i podzielić się swoimi. Kawa bardzo dobra, cena nie wysoka.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, nuparu
Zrecenzowano 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Cicha, przytulna kawiarnia, w której co prawda najtaniej nie jest. Świetny wystrój z dużą ilością książek, palet i płyt winylowych a w tle gra zazwyczaj stary rock

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 341micha_s
Zrecenzowano 14 marca 2017

Miła i sympatyczna obsługa,pyszna kawa, ciepły i przytulny wystrój,świetna lokalizacja, ciekawe propozycje w menu

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 9 grudnia 2016

Wybrałam się z koleżanką na popołudniową kawę.
Zacznę najpierw od plusów: fajne miejsce, wystrój, zamiast podkładek na stołach są... płyty winylowe - super pomysł i bardzo miła obsługa. Pani opowiedziałam mi co się kryje pod każdą z tajemniczych nazw kaw np. piernikowe marzenie, "czyli" kawa, karmelova itd.
Niestety teraz minusy: na facebooku piernikowe marzenie rzeczywiście wyglądało jak marzenie... niestety w rzeczywistości okazało się zwykłą trochę nawet jak na mnie za "cienką" kawą z mlekiem z rozpuszczonym piernikiem, który zrobił się brejką ;-( Myślę, że lepiej by było zainwestować w syrop piernikowy, albo zrobić go domowym sposobem i posypać kawę np. na piance albo bitej śmietanie "okruszkami" piernika lub podać 1 pierniczka na spodku. Kolejny minus - kawa była letnia. Podobnie rzecz się miała z kawą "czyli" czyli - Chili. Przyprawy w ogóle nie było czuć i kawa była bez smaku ... taka nijaka ;-(
Być może kawa Karmelova - z domowym karmelem jest lepsza, ale ja już nie będę eksperymentować i jak na kawę to... tylko Kawa Rzeszowska ;-)
I jeszcze jedno... "słodkości" 2 kawałeczki sernika (dobrego) i 1 muffinka to zdecydowanie za mało jak na kawiarnię ;-(
Po pewnych zmianach, dopracowaniu myślę, że jest fajny potencjał.
Zimowa herbata w piwnych kuflach i na świeżo przygotowywane kanapki lądujące na innych stolikach wyglądały bardzo zachęcająco ;-)

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, _ewaja302

Figa Z Makiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Figa Z Makiem? Podziel się wrażeniami!