Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja świetna, cena tez przyzwoita. Niemniej hotel lekko już nadgryziony zębem czasu i to co odrapane można byłoby już odmalować i naprawić. Standard akceptowalny, aczkolwiek wszędzie ciasno: w pokojach, w restauracji, basenik tez w skali mikro. Na śniadaniach brakuje miejsc siedzących, na jedzenie tez czasami trzeba czekać jak za dużo zejdzie. Przydałoby się więcej obsługi na recepcji. Ale dosyć przyzwoity, mogę polecić.

Dziękujemy, mc_33873201
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

We wrześniu 2018 miałem przyjemność, powtarzam, przyjemność, organizować z mojej poprzedniej firmie Road Show turystyczny dla naszych lokalnych partnerów. Genialnie się tam czułem razem z kolegami i koleżankami a prezentacja oraz wieczorna kolacja przebiegała w świetnej atmosferze który oferuje ten hotel. Bardzo klimatyczne miejsce i ciekawy, inny, oryginalny wystrój całego hotelu. Pokój który miałem był nad "patio" :-) Ciekawy pokój w którym nie było okna (ale akurat to jest mała liczba takich pokoi) ale fajnie się czułem w sumie, inaczej bo wszystko można obserwować przez drzwi wejściowe tak jakby :-) Mnie to kompletnie nie przeszkadzało bo fajnie jak jest czasami niestandardowo przecież :-) Rano byłem pobiegać na siłowni a inni korzystali z basenu. Bardzo przyjemnie się siedziało do późna z partnerami bo hotel tworzy wieczorem pozytywny klimat. Jedzenie bardzo dobre! Świetna lokalizacja bo mega blisko rynku i deptaku gdzie można spędzić przyjemnie czas. Polecam i mam nadzieję, że do zobaczenia!

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel bardzo blisko starówki (5 min spacerkiem) .Pokoje czyste i przestronne, sprzątane codziennie. Śniadania smaczne i obfite. Basenik mały ale fajny. Niestety w czasie naszego pobytu nie działała mokra sauna (awaria). Wieczorami jest muzyka na żywo. Nie przeszkadza to będąc w pokoju. Hotel ma parking więc jest gdzie zostawić auto.
Polecam ten hotelin na pobyt w Rzeszowie.

Dziękujemy, GRZEGORZ M
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Już sama nazwa Boutique sugeruje pewną ciekawość i może nieść niespodziankę.Wg mnie jest to jeden z ciekawszych hoteli w Polsce,urządzony przytulnie i ciepło,sala restauracyjna pełna uroczych elementów dobrze dobranego wystroju,a serwowane zabiegi spa,basen i wyśmienita kuchnia,zapewnią wyjątkowy wypoczynek.Hotel pośród budynków starówki,z parkingiem i tuż obok miejskim deptakiem pełnym uroczych kafejek,barów i restauracji.Warto o każdej porze weekendu przejść ten krótki spacer.Miałem maleńki pokoik na samej górze budynku,z gankiem i widokiem na horyzont i architekturę miasta,czyściutki,cichy ze sprytnym przeszklonym prysznicem,sąsiadującym ze sypialnią. Warto zapytać na recepcji o tę ciekawostkę!! Podczas śniadania trudno było nie znaleźć czego dusza zapragnie.Dużo owoców,rzadko podawanych w innych hotelach,cisza i spojrzenia jedzących na elementy dokoła zdobiące tę salę.Młoda,sprawna załoga czekająca na drobny gest gościa,aby spełnić jego oczekiwania. Wszędzie bliziutko by tę część miasta zwiedzać,kosztować różność z licznych knajpek wokół deptaka.Byłem oczarowany tym miejscem.Grand Hotel Boutique !! Polecam szczerze. Hotel schowany wśród innych budynków ale naprawdę warto go poszukać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zwiedzanie rzeszowskiej starówki tylko z tego miejsca.Pokój z balkonem i ciekawą kabiną prysznicową !!
Dziękujemy, 39mareko
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel polozony w centrum miasta, oferujacy poza komfortowymi pokojami takze strefe spa, a w niej basen, jacuzzi oraz sauny. Mila i pomocna obsluga. Restauracja przy hotelu rowniez godna polecenia. Po krotkiej wizycie w hotelu czujemy sie wypoczeci i zdecydowanie wrocimy do tego miejsca :) polecam!

Dziękujemy, ewaaro