“Bardzo smaczny obiad”
Retro Pub & Caffe — recenzja

Retro Pub & Caffe
Nr 126 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo tradycyjne i tanie. Obsługa miła, ale nie narzuca się jak w drogiej restauracji. Swojski wygląd. Dobre miejsce na normalny obiad z rodziną, w dobrej cenie. Bardzo polecam! :)

Dziękujemy, wilczycahoro

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Czasy PRL już dawno minęły, ale niektóre miejsca ciagle przypominają o tym ustroju, ten bar jest tego przykładem. Dawniej przynajmniej posiłki odgrzewane były na kuchni, tutaj w mikrofali, tłuste ściany, zapach spalonego starego oleju, pajęczyny bujają się po kontach. Zza pomarszczonej kotary oddzielającej pomieszczenie z mikrofalówkami od tej jadalnej ciągle słychać jakieś przekleństwa, krzyki - mozna odczuć jakby ktoś miał pretensje, że klient przyszedł. Jedzenie hmmm - zamówiliśmy, zapłaciliśmy, spróbowalismy, zwrotu pieniędzy nie otrzymaliśmy, bo,, jak się komuś nie podoba to niech idzie do MC Donalda,, Nic dodać nic ująć SANEPID powinien zamknąć to coś. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Jola L
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Jedzenie takie sobie, a obsługa poniżej normy. Jak ktoś chce zobaczyć jak było w PRL-u to tam zobaczy. Pani zza lady znika na pogaduchy za kotarą, a klienci czekają.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Lotusek
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Blisko rynku. Ceny dobre. Porcje akurat do na jedzenia. Szkoda że stoliki głównie na 2 osoby. Dla rodzin z dziećmi troszkę to doskwiera.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, wojciech_612
Zrecenzowano 13 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Przytulne miejsce na wypicie kawy/herbaty, a także zjedzenie śniadania. Pyszna gorąca czekolada. Polecamy!

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, Damian D

Retro Pub & Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Retro Pub & Caffe? Podziel się wrażeniami!