“Świetna restauracja z miłym klimatem i super obsługą”
inoWino — recenzja

inoWino
Nr 1 wśród 61 Restauracje (Rybnik)
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo fajne miejsce, przepyszne jedzenie, świetna obsługa, krótkie treściwe menu, rozsądne ceny, wszystko zrobione na świeżych produktach. Polecam

1  Dziękujemy, Czajnik666

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy. Restauracja wyróżnia się na tle innych rybnickich lokali. Pomysły, produkty i prezentacja na medal ALE porcje są BARDZO małe i nie kosztują mało.

2  Dziękujemy, Mateusz W
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jeszcze nigdy nie jedliśmy tak smacznych burgerów (doskonale! ) a do tego bardzo dobre frytki , świetna lokalizacja, mila obsługa. Koniecznie trzeba przyjść jeszcze raz

1  Dziękujemy, ChoreDoktory
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie. Wprowadzono pyszną pizzę. Dobra kawa i desery. Czasami zdarzają się wpadki czasowe lub pamięciowe u obsługi, ale problem zawsze jest odpowiednio rozwiązywany.

1  Dziękujemy, agapiechula76
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne... nigdzie w Rybniku nie znajdziecie tego typu smaków. Ceny nie należą do najniższych ale w stosunku do jakości jedzenie odpowiednie. Naprawdę w 100% polecam i zapraszam. Obsługa super

2  Dziękujemy, JustineS1054

inoWino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w inoWino? Podziel się wrażeniami!