“Zaskakująco smacznie!”

Japan Sun - Sushi & Grill
Zamów online
Nr 3 wśród 61 Restauracje (Rybnik)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi znaleźliśmy przypadkiem, szukając miejsca na lunch wokół rynku w Rybniku i to był dobry strzał!
Bardzo przyjemny lokal, zaskoczyło nas rozwiązanie pt. płyty indukcyjne w stołach - oryginalnie!
Skusiliśmy się na bento boxa, sałatkę wakame oraz 2 rolki - wszystko dopracowane pod względem smaku i wyglądu !!!
A do tego załapaliśmy się na lunchową promocje (od poniedziałku do piątku).
Warto spróbować! My na pewno wrócimy wypróbować kolejne pozycje

Dziękujemy, luiza92816

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bomba bułeczki. Reszta też bardzo smaczna. Miła atmosfera i obsługa. Zdecydowanie do polecenia i powtórzenia wizyty

Dziękujemy, marcint2019
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Do Japan Sun Shabu Shabu wybrałam się w moje urodziny, sugerując się dobrymi opiniami w internecie. Kupiłam zestaw na grouponie ucztę dla dwóch osób wraz z przystawką i deserem. Zamówiliśmy dodatkowo piwo heineken i wino choya, alkohol nie wlicza się w cenę groupona. Są dwa buliony do wyboru, my wybraliśmy rybny i kimchi. Na początek podano nam przystawkę: bułeczki bao z konfitowaną kaczką, w bambusowym parowarze przyozdobione kwiatem orchidei. Bułeczki bardzo smaczne, dobre połączenie smaków. Po zjedzeniu przystawki kelnerka przyniosła nam garnek, w którym były dwa buliony wybrane przez nas, dwie miseczki z ugotowanym ryżem jaśminiowym, sos sojowy, sos sezamowy i dodatki: wieprzowina, indyk, kaczka, kapusta pekińska, marchew, boczniaki, szpinak, brokuły , kiełki fasoli mung, dymka i kimchi – czyli kapusta kiszona z dodatkami.
Na stolikach znajdują się płyty indukcyjne, na których ustawia się temperaturę, więc garnki są stale podgrzewane. Jest to kuchnia typu slow food, która polega na celebrowaniu i nieśpiesznym delektowaniu się smakiem oraz zapachem potraw. Na koniec kelnerka przyniosła nam smażone lody z owocami, jadłam już je kiedyś wyżej w Japan Sun. Smaczne lody w chrupiącym cieście to świetny deser na zakończenie uczty.

Dziękujemy, JudysWorld664
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Zawsze wychodzę od nich zadowolony. Wiem także, że wiele osób ocenia to miejsce bardzo pozytywnie.

Dziękujemy, trilag
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Polecam restauracje z całym sercem. Jak ktoś lubi sushi to tam może zjeść ze smakiem. Pyszne rolki, bardzo dobre lunch boxy, znakomite zupy oraz wykwintne desery. Restaurację odwiedzam dość często i się jeszcze nie zawiodłam. Ceny - może nie są niskie ale od czasu do czasu naprawdę warto. Niestety, Japan Sun znajduje się na rynku i z parkingiem ciężko. W weekendy polecam zarezerwować sobie stolik.

Dziękujemy, AgnieszkaK6097

Japan Sun - Sushi & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Japan Sun - Sushi & Grill? Podziel się wrażeniami!