Rybnik

“Duży wybór ”
Zdrowa Krowa — recenzja

Zdrowa Krowa
Zamów online
Nr 18 wśród 61 Restauracje (Rybnik)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak dużym wyborem burgerów. Dużo opcji dla wegan, burgery z kurczaka, keto, klasyczne i wymyślne. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Burgery były smaczne, a obsługa miła i profesjonalna. Polecam!

Dziękujemy, 446paulinal

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Często zamawiałam burgery ze Zdrowej Krowy przez internet i za każdym razem mi smakowały. Postanowiłam w końcu wybrać się do restauracji, akurat organizowany był weekendowy event Tropical Vibes Party. Restauracja znajduje się w centrum Rybnika, można jeść w lokalu jak i na zewnątrz, usiedliśmy na dworze, pogoda nam akurat sprzyjała, był też Dj, więc w tle słychać było klubowe piosenki. Znajdowała się tam ścianka z tropikalnych liści a na każdym stoliku były podpisane doniczki z ziołami. Zaczęliśmy przeglądać menu, które jest dosyć bogate , zwróciłam uwagę na to, że w tygodniu mają fajne promocje na zestawy. Zamówiliśmy:
Awokado burger : awokado, soczysta wołowina 180 gram, rukola, czerwona papryka, pomidor, czerwona cebula, salsa pomidorowa do tego dobrałam ziemniaki z sosem aioli i piwko raciborskie klasyczne. Są do wyboru trzy stopnie wysmażenia: krwisty, średnio wysmażony i mocno wysmażony. Wybrałam trzecią wersję bo taka mi smakuje najlepiej. Stek z rostbef 300 gram w zestawie z frytkami, kukurydzą i sałatą z masłem czosnkowym i piwo raciborskie klasyczne, wybrany stopień wysmażenia: średnio wysmażony.Mięso z najwyższej jakości wołowiny (100% bez antybiotyków ). Cena adekwatna do jakości. Stek bardzo smaczny i odpowiednio wysmażony. Burger z awokado, wołowiną, warzywami i salsą pomidorową to idealne połączenie, wszystko jest świeże. Widać, że kucharze robią to z pasją. Na początku rzuca się w oczy estetyka podania a jedząc czuje się niesamowitą przyjemność. Smaki idealnie dobrane, znakomite jedzenie, które jadłam wielokrotnie – burgery w kilku wersjach. I za każdym razem smakują tak samo pysznie. Smacznie polecam.

Dziękujemy, JudysWorld664
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Piękny wystrój lokalu z tarasem. Miła obsługa. Rodzinny obiad - każdy znalazł coś dla siebie. Burgery z wołowiną, kurczakiem bądź vege. Pyszne frytki i lemoniada! Można również zamówić zwykły obiad - pierś grillowana, sałatka i ziemniaczki pieczone. Polecam!

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Polecam wszystkim zwolennikom krwistych posiłków. To fantastyczne połączenie warzyw i pysznego mięska. Uwielbiam.

Dziękujemy, fritzmoszcz
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko, sprawnie, smacznie. Obsługa miła i uśmiechnięta, porcje bardzo duże, jedzenie świeże i dobre. Ceny też nie są wygórowane. Polecam.

Dziękujemy, dj_angel89

Zdrowa Krowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zdrowa Krowa? Podziel się wrażeniami!