Rybnik

“Przytulny lokal”
KAVI — recenzja

KAVI
Nr 1 wśród 1 Szybkie posiłki (Rybnik)
Opis: Kawiarnia z najlepszą kawą w mieście ;)
Opis: Kawiarnia z najlepszą kawą w mieście ;)

Jak sama nazwa wskazuje, jest to lokal gdzie wypijesz kawę, ale herbata również jest bardzo dobra! Miło tu, wystrój nadaje uroku, a co najważniejsze- jest to chyba jeden z nielicznych lokali w pobliżu, otwarty od wczesnych godzin porannych. Przybijam piatkę

Dziękujemy, justyna_lewandowska

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ale to bardzo dobra kawa. Super miejsce w Rybniku, takich nam brakuje - w przypadku gdy ktoś jest freelancerem i chciałby sobie popracować z laptopem poza domem to również idealne miejsce do tego.

Dziękujemy, matepasz
Zrecenzowano 3 września 2019

Kawa ktora pilam z wielka przyjemnoscia.obsluga szybka i mila. Ciasteczka tez wygladaly ladnie ale niestety nie jedlismy.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 1 września 2019

Znakomita kawa. Czarna kawa była intensywna, aromatyczna i esencjonalna. Strzał w 10tkę. Desery i ciasta apetyczne. Polecam ten lokal kawoszom!

Dziękujemy, easytospell
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dwa razy, za pierwszym razem było ok, ale za drugim za kawę wielkości espresso zapłaciliśmy tyle że nie warto tam iść. Ta sama kawa Flat white, za którą zapłaciliśmy 10 zl w malej filiżaneczce u Grycana zapłacisz 11 zl za porządny kubek tej kawy, podobnie za cappuccino. Porównanie sobie filiżanki w Kavi i u Grycana.

Dziękujemy, momi752

KAVI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w KAVI? Podziel się wrażeniami!