“Super kawa”
KAVI — recenzja

KAVI
Nr 1 wśród 1 Szybkie posiłki (Rybnik)
Opis: Kawiarnia z najlepszą kawą w mieście ;)
Opis: Kawiarnia z najlepszą kawą w mieście ;)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ale to bardzo dobra kawa. Super miejsce w Rybniku, takich nam brakuje - w przypadku gdy ktoś jest freelancerem i chciałby sobie popracować z laptopem poza domem to również idealne miejsce do tego.

Dziękujemy, matepasz

Zrecenzowano 3 września 2019

Kawa ktora pilam z wielka przyjemnoscia.obsluga szybka i mila. Ciasteczka tez wygladaly ladnie ale niestety nie jedlismy.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 1 września 2019

Znakomita kawa. Czarna kawa była intensywna, aromatyczna i esencjonalna. Strzał w 10tkę. Desery i ciasta apetyczne. Polecam ten lokal kawoszom!

Dziękujemy, easytospell
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam dwa razy, za pierwszym razem było ok, ale za drugim za kawę wielkości espresso zapłaciliśmy tyle że nie warto tam iść. Ta sama kawa Flat white, za którą zapłaciliśmy 10 zl w malej filiżaneczce u Grycana zapłacisz 11 zl za porządny kubek tej kawy, podobnie za cappuccino. Porównanie sobie filiżanki w Kavi i u Grycana.

Dziękujemy, momi752
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, dobra kawa, uroczy wystrój, dobre kanapki oraz desery. Lokal choć mały nie wprawia w poczucie dyskomfortu, bardzo dogodna lokalizacja, bo w samym centrum do tego jest możliwość wzięcia napoju na wynos. Po prostu dobrze tu być ❤️

1  Dziękujemy, Julia J

KAVI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w KAVI? Podziel się wrażeniami!