“Zdecydowanie powinna być na pierwszym miejscu! Najpyszniejsza!”

Tu i Teraz Burger & Cake
Nr 5 wśród 61 Restauracje (Rybnik)

Restauracja - rewelacja! Jemy w restauracjach w całej Polsce - ta wyróżnia się menu, dostępem do zdrowych produktów i smakiem - osoby na różnych dietach, ale i te jedzące tradycyjnie będą zadowolone
Same pozytywy. Polecam Z wielu względów:
- niska cena w stosunku do jakości dań
- wysoka jakość produktów i urozmaicone menu. Burgery pierwsza klasa - nie tylko mięsne, ale także wege, tradycyjne i bardziej urozmaicone. Pyszne bajgle i Burger keto!
- fantastyczne soki wyciskane, smoofie
- pyszne desery - w tym wersje fit
- dla osób z celiakia - dania bezglutenowe i bezglutenowe bułki
- dla osób na diecie ketogenicznej - Burger keto petarda i kawa kuloodporna!
- możliwość zakupienia kawy z mlekiem bez laktozy i mlekiem roślinnym (z moim kochanym kokosowym, ale tez ryżowym, migdałowym - ale wybór!)
- oprócz tego piękny wystrój i miła obsługa
- szefowa przesympatyczna

Wyszliśmy zachwyceni i na pewno wrocimy, bo choć sporo zjedliśmy - to menu zachęca, żeby spróbować innych potraw.
Polecam wszystkim na różnych dietach - znajdziecie tu coś dla siebie!

1  Dziękujemy, natalianatalia123

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bułka i sosy ok. Mięso lekko niedosolone i rozpadające się z nadmiaru dodatków. Nie czuć smaku wołowiny. Nie jest źle, jest średnio.

Dziękujemy, Mateusz W
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne jedzenie. Zarówno burgery tradycyjne (mięsne) jak i wegetariańskie były wyśmienite. Ładny wystrój, przemiła obsługa. To miejsce, do którego chce się wracać

1  Dziękujemy, paulina k
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo się cieszę, że w Rybniku jest takie miejsce :).
Mila obsługa, świeże produkty i bardzo dobre bezglutenowe bułki!
Pracownicy znają potrzeby osób z celiakią. Jest to idealne miejsce dla wszystkich którzy nie mogą glutenu i nie tylko!!! :)
serdecznie polecam

1  Dziękujemy, maaartie
Zrecenzowano 22 lutego 2019

Smaczne burgery. Zawsze świeże i pyszne. Duży wybór. Oprócz burgerów także pyszne, zdrowe i smaczne desery. Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, karinka2017

Tu i Teraz Burger & Cake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Tu i Teraz Burger & Cake? Podziel się wrażeniami!