“Przyjemne miejsce na spotkanie”
Bizon Pub & Restaurant — recenzja

Bizon Pub & Restaurant
Zamów online
Nr 12 wśród 61 Restauracje (Rybnik)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce aby się spotkać ze znajomymi. Jedzenie dobre choć zdecydowanie lepiej jeść na miejscu niż zamawiać na wynos.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, matepasz

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Średni stosunek ceny do jakości.
Lemoniada arbuzowa pierwsza klasa naprawdę warto. Jednak produkty użyte do zrobienia burgerów nie wyróżniały się czymś specjalnym na przykład pomidory troszkę bez smaku takie marketowe.

Dziękujemy, 693rafalw
Zrecenzowano 23 maja 2019

Lokal oferuje głównie burgery - duży wybór kilkunastu rodzajów, do tego steki. Burgery smaczne, mięso dobre, soczyste, jak dla mnie mogłoby być więcej sosów ale dzieciom smakowały. Można polecić bardzo dobre skrzydełka w panierce - nie ustępują KFC soczyste, do tego bardzo dobre frytki w niezłej cenie.. Lane Żywce w kilku rodzajach do picia równiesz dobre. Żona zamówiła smoothie - i tutaj wiecej lodu niż owoców- średnie. Ogólnie nieźle.

Dziękujemy, Tomasz O
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

W sobotę po południu wybraliśmy się coś zjeść. Pierwszy pomysł to Piza Hut ale niestety umarł tak szybko jak się narodził – kolejka oczekujących na wolny stolik wychodziła na rynek. Drugi pomysł to Bizon – w którym ( przynajmniej ja, moja druga połówka kilka razy już tam jadła i wypowiadała się pozytywnie ) jeszcze nigdy nie byłem choć mam do niego ok. 200m w linii prostej… Nawet dość ciekawy wystrój, kelnerka sadza nas przy wolnym stoliku ( większość zarezerwowana ), który szybko zmieniamy – nie lubię kiedy się kiwają… Irytuje mnie to strasznie. Oczywiście można podłożyć coś pod jedną z nóg ale to już sprawa obsługi nie moja… W lokalu oprócz naszego zajęty jest jeszcze jeden stolik – dopiero po kilkunastu minutach zjawiają się kolejni goście ( przyszliśmy o godzinie 15:00 - dość ważna informacja z racji dalszego tekstu ). Po zamówieniu napojów dostajemy małe czekadełko w postaci popcornu. Na przystawkę zamawiamy Beef Nachos czyli wołowinę z nachosami i serem. Jak dla mnie bomba. Czas oczekiwania ok. 15minut. Na główne danie zamawiamy El Paso Burger oraz Serbian Burger i frytki. I tutaj na chwilkę się zatrzymamy – dosłownie. Czas oczekiwania 1h przy praktycznie pustej sali. O godzinie 16 kelnerka z uśmiechem i słowami: trochę się Państwo naczekali, podaje nam dania. Pierwsze wrażenie ? Burgery są zimne… Pomyślałem, że może tylko mój i chodzi o samą bułkę ale po dwóch ugryzieniach okazało się, że mięso i dodatki mają tą samą temperaturę – mówimy o oby dwóch hamburgerach… W tym momencie ( już lekko poirytowany ) „rozebrałem” mojego burgera chcąc zobaczyć jak wygląda „pikantna kiełbaska”, której kwaśny smak przed sekundą poczułem. Tak więc, pikantna kiełbaska w wykonaniu restauracji Bizon to stare, skwaśniałe salami ( najtańsze z Biedronki – czyli wytwór salami-podobny ), którego kucharzowi nawet nie chciało się rozdzielić na pojedyncze kawałki i wsadził cały ten zlepek prosto z opakowania do środka… Zdjęcie dołączam do recenzji. O tym, że frytki były najzwyczajniej w świecie surowe już nawet nie wspominam… Zawołałem kelnerkę i przedstawiłem cała sytuację – dwa hamburgery ugryzione 3 razy + porcja frytek z której ubyła tylko jedna z wiadomych powodów. Jedyne co zaproponowała kelnerka to rabat na całość ( razem z napojami ) w wysokości 15%, tłumacząc, że tylko tyle może zrobić… Szczerze ??? Nie miałem siły się kłócić bo patrzyłem tylko na nowo zakupiony kij bilardowy i jedyne czego chciałem to go wypróbować. Zapłaciłem. Podziękowałem. Wyszliśmy… To co zaczęło się wyprawiać z moim żołądkiem i jelitami po kilku godzinach skończyło się zastrzykami podawanymi w brzuch i L4 na tydzień. Dziękuję. Już wiem dlaczego nigdy wcześniej Was nie odwiedziłem… Po kilu ostatnich lokalowych wpadkach odnoszę wrażenie, że mam jakieś wewnętrzne Ja, podpowiadające mi, które przybytki tego typu omijać…

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, przemyslawbuchta
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaba organizacja lokalu która przekłada się na strasznie długi czas realizacji zamówień plus słaba obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Departure730141

Bizon Pub & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bizon Pub & Restaurant? Podziel się wrażeniami!