Rybnik

“Odbiór własny”
Sushi King Rybnik — recenzja

Sushi King Rybnik
Zamów online
Nr 19 wśród 61 Restauracje (Rybnik)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w mieście. Polecam wszystkim. Super obsługa, świetni ludzie. Dobrze, że zmieniają miejsce będzie bliżej i częściej.

Dziękujemy, momi752

Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo często zamawiam shushi z tego miejsca. Jest bardzo dobre. Bardzo duży wybór, za dobrą cenę. Ładnie przygotowane i podane.

Dziękujemy, dominikasteczko666
Zrecenzowano 7 maja 2019

Bardzo dobre sushi , bardzo często zamawiamy na wynos.Czas oczekiwania jest bardzo krótki.Bogata karta , szybko, świeżo smacznie, pięknie przygotowane. Polecam wszystkim miłośnikom sushi

Dziękujemy, zolza95
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Od czasu kiedy sushi King działa w Rybniku - to jedyne miejsce gdzie kupujemy sushi :) pyszne i zawsze świeże, polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Inez S
Zrecenzowano 22 października 2018

Lokal oferuje głównie sushi na wynos. Zamówiliśmy zestaw chika na 3 osoby i było tego wystarczająco dużo. W zestawie kilka rodzajów - uramaki, hosomaki, futomaki, wszystko świeże, dobrze doprawione. Wszystkim smakowało, cena za dowóz niska, ogólnie rzecz biorąc w Rybniku chyba najlepsze sushi

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz O

Sushi King Rybnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sushi King Rybnik? Podziel się wrażeniami!