“Najlepsze Pokoje Ucieczek w Polsce”
Maze in Mind — recenzja

Maze in Mind
Zrecenzowano 13 czerwca 2017

Odwiedziliśmy już ponad 70 tego typu atrakcji i śmiało mogę powiedzieć, że pokój Chatka Czarownicy jest jak dotąd według mnie najlepszym ER w Polsce. Pokój Piramida również zalicza się do czołówki. Pozostałe scenariusze tej firmy nie są już tak imponujące, jednak to nadal bardzo solidna robota. Polecamy firmę Maze in Mind wszystkim fanom pokoi ucieczek i ogólnie dobrej zabawy.

Dziękujemy, Cyrk K
Filtrowanie
Zrecenzowano 15 lutego 2017

To był dla nas już któryś z kolei pokój (>10) ale jak dotąd nie trafiliśmy na escape room który byłby tak naszpikowany pomysłowymi konstrukcjami i manualnymi zagadkami jak ten. Bardzo miła zabawa, poziom trudności raczej dla początkujących ale i doświadczeni będą mieć frajdę, POlecamy!

Dziękujemy, Justa74
Zrecenzowano 28 marca 2016

Nasza pierwsza cela i się nie zawiedliśmy. Początkowo niepewność, a potem świetne zagadki, trzeba być spostrzegawczym i pomysłowym. Jeden z elementów gry bardzo nas zaskoczył na + tego się nie spodziewaliśmy .... :) w dwójeczkę nie udało Nam się wyjść na czas , została nam jedna szafka. 45 minut mija bardzo szybko nie ma chwili wytchnienia , świetny pokój :)

Dziękujemy, Leokadia F

Maze in Mind — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rybnik, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Maze in Mind? Podziel się wrażeniami!