Ruda Śląska

“Coraz drożej, coraz mniej”
Wiśniowy Sad — recenzja

Wiśniowy Sad
Nr 2 wśród 40 Restauracje (Ruda Śląska)
Zrecenzowano 12 września 2019

Do Wiśniowego Sadu w Rudzie Śląskiej chodziłem od...... zawsze
i będę chodził z tym że została tylko dobra pizza.
Pamiętam czasy kiedy w tej restauracji placek z gulaszem kosztował ok 20 zł i ledwie dawałem radę go zjeść w całości. Teraz kosztuje 38 zł i wychodzę głodny.
W dniu dzisiejszym było apogeum - zamówiłem devolay'a z frytkami i sałatką - i przyznam, że jadałem większe porcje w menu degustacyjnym a sałatka była stara - co najmniej 2 dniowa.
Schodzą na psy windując ceny w kosmos.
No cóż została pizza, droga lecz dobra.
To nie ta knajpa co 10 lat temu!

Dziękujemy, Wining_a-d_Dining

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Nie ma sie do czego doczepic. Ceny przyzwoite dania duze i ladnie podane. Desery bardzo dobre wiec o odchudzaniu tam nie myslcie:-)

Dziękujemy, Jakub T
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Łatwy dojazd, jedzenie smaczne,pizza jedna z lepszych w regionie. Obsługa imprez dobra. Ogólne wrażenie na 4+

Dziękujemy, Gabriela L
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowałam w Wiśniowym Sadzie stypę. Bardzo elegancko, smaczne jedzenie, wwzystko w najlepszym porządku. Wielki plus za możliwość zorganizowania wszystkiego przez telefon. W tak trudnym czasie to wielkie ułatwienie.

Dziękujemy, mariawT714NB
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w tym lokalu na pizzy ze znajomymi. Zamówiliśmy dwie pizze, jedną była pyszna, smakowała dobrze, za to druga była zupełnie bez smaku. Często zamawiam pizze ze szpinakiem ale tak kiepskiej jeszcze nie jadłam, nie miała zupełnie smaku, szpinak był jałowy. Juz nigdy nie zamówię tutaj pizzy, a na pewno nie tej.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kasia R

Wiśniowy Sad — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paniówki, Województwo śląskie
Zabrze, Województwo śląskie

Mikołów, Województwo śląskie
Ruda Śląska, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Wiśniowy Sad? Podziel się wrażeniami!