“Impreza rodzinna”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Barbórka
Nr 16 wśród 40 Restauracje (Ruda Śląska)
Zrecenzowano 6 września 2019

Sugerując się w miarę dobrymi opiniami postanowiliśmy urządzić w restauracji Barbórka uroczystość rodzinną. Niestety pierwszy i ostatni raz. Jedzenie odstane (makaron do rosołu wręcz przesuszony). Kotlety kilka razy odsmażane co widać było gołym okiem, surówki również suche nie wiadomo ile czasu stały na stole. Desek serów również nie polecam wszystko suche i bez smaku. Jedyny plus dla obsługi. Bardzo miłe Panie lecz niestety swoja osobowością nie są w stanie zatrzeć złego wrażenia. Nie polecam na żadną większą imprezę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, madziara169
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Barbórka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ruda Śląska, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Barbórka? Podziel się wrażeniami!