“W zabytkowym otoczeniu”
Restauracja Adria — recenzja

Restauracja Adria
Nr 7 wśród 34 Restauracje (Ruda Śląska)
Zrecenzowano 15 października 2017

Korzystam z tej restauracji w czasie każdego pobytu w tym mieście. Najważniejsze jest to, że przez lata nic nie uległo degradacji. Jakość posiłków, obsługi, wyglądu pozostaje cały czas na tym samym wysokim poziomie. Nawet ceny, kiedyś wysokie, teraz stojące prawie bez ruchu w górę, są na średnim polskim poziomie i stosunek jakości do ceny ciągle rośnie. Wizyt było już kilkanaście, wybierane dania właściwie się nie powtarzały. Nie trafiłem na żadne danie złe, niesmaczne. Nie wiem czy przez te lata jest ten sam szef kuchni, ale linia smakowa jest cały czas prawie taka sama.
Z pełnym przekonaniem polecam całą kartę dań. Szkoda tylko, że główne wejście nie ma podjazdu dla wózków, być może jest możliwość wjazdu przez taras ale tego nie sprawdzałem.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, meland1952

Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

W Adrian odbyła się nasz uroczystość weselna. Cała impreza zorganizowana w sposób b.dobry. Obsługa jak i jakość posiłków bez zarzutu. Menadżer, Pan Piotr przez cały czas trwania był dostępny i opiekował się nami. Pokoje noclegowe schludne, czyste i przestronne. Polecam lokal także na niedzielny obiadowy wypad jak i popołudniową kawę :) Kilka lat temu lokal miał kiepską opinie w mieście, od tego czasu sporo się zmieniło :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Mateusz G
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

W lipcu br. miałam ochotę na pizzę. Byłam tutaj lata temu w ogrodzie z dziadkami na pizzy. Budynek z zewnątrz robi wrażenie. Po wejściu jest okej, ale ogródek średnio atrakcyjny. Pizza była bardzo dobra, zjadłam ją ze smakiem, chociaż nie była to typowo włoska pizza, zapierająca dech w piersiach. Średnio.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano 6 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra restauracja, smaczne jedzenie i miła obsługa w przyjemnej scenerii. Stoliki rozmieszczone są w kilku salach. Jest tam również piękny ogród.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Agnieszka H
Zrecenzowano 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek i nic poza tym. Wystrój w środku przywołuje czasy PRL-u. Rolada śląska wołowa bardzo średnia choć miękka czuć,ze mrożona. Obsługa poprawna. Więcej nie wrócimy.

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, grzegorzbujalski89

Restauracja Adria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paniówki, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Adria? Podziel się wrażeniami!