“Wesele”
Restauracja Adria — recenzja

Restauracja Adria
Nr 7 wśród 34 Restauracje (Ruda Śląska)
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

W Adrian odbyła się nasz uroczystość weselna. Cała impreza zorganizowana w sposób b.dobry. Obsługa jak i jakość posiłków bez zarzutu. Menadżer, Pan Piotr przez cały czas trwania był dostępny i opiekował się nami. Pokoje noclegowe schludne, czyste i przestronne. Polecam lokal także na niedzielny obiadowy wypad jak i popołudniową kawę :) Kilka lat temu lokal miał kiepską opinie w mieście, od tego czasu sporo się zmieniło :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Mateusz G

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

W lipcu br. miałam ochotę na pizzę. Byłam tutaj lata temu w ogrodzie z dziadkami na pizzy. Budynek z zewnątrz robi wrażenie. Po wejściu jest okej, ale ogródek średnio atrakcyjny. Pizza była bardzo dobra, zjadłam ją ze smakiem, chociaż nie była to typowo włoska pizza, zapierająca dech w piersiach. Średnio.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano 6 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra restauracja, smaczne jedzenie i miła obsługa w przyjemnej scenerii. Stoliki rozmieszczone są w kilku salach. Jest tam również piękny ogród.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Agnieszka H
Zrecenzowano 9 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek i nic poza tym. Wystrój w środku przywołuje czasy PRL-u. Rolada śląska wołowa bardzo średnia choć miękka czuć,ze mrożona. Obsługa poprawna. Więcej nie wrócimy.

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, grzegorzbujalski89
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

Byłam kilka razy. Były to zawsze organizowane spotkania biznesowe. Jedzenie średniej jakości, zdarzały się zimne ziemniaki z czarnymi oczkami, sucha ryba, twarde steki i przesolony barszcz, choć ogólnie raczej było to smaczne. Zdecydowanie nie jest to jakaś wykwintna kuchnia. Natomiast obsłudze nie mam nic do zarzucenia.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, AMatuszka

Restauracja Adria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paniówki, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Adria? Podziel się wrażeniami!