Powrót do dawnych lat

Wszystkie wspomnienia wracają i te dobre i te złe. Warto zjechać z głównej drogi i cofnąć się w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 września 2019
olas745
Chorzów, Polska
Bardzo przyjemne miejsce

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019
mariawT714NB
Mysłowice, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie wspomnienia wracają i te dobre i te złe. Warto zjechać z głównej drogi i cofnąć się w czasie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, olas745
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum na uboczu, z ogromnym terenem. Dla starszych wspomnienia, dla dzieci możliwość odkrycia niesamowitych przedmiotów jak kasety VHS. Wszystkiego można dotknąć.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mariawT714NB
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Warto pojechać. Byłem zaskoczony, a nie jedno już tego typu muzeum zwiedziłem. " Tego typu" ale nie takie! Przewodnik z pasją , widać że żyję tym co robi i to lubi. Muzeum utrzymuje się podobno z własnych środków, bez zaangażowania miasta, więc tym bardziej wielki szacunek dla tego co ci ludzie robią. A jest co oglądać ! Polecam w szczególności rodziną z dziećmi bo to one według słów przewodnika są tam najważniejsze.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 2krzysiekm
Zrecenzowano: 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum położone na terenie starego dworku rewelacyjnie oddaje ducha minionej epoki. Stare pojazdy są w doskonałym stanie, eksponaty można dotknąć i dokładnie obejrzeć. Park pomników robi piorunujące wrażenie, a dodatkowo przewodnicy są kompetentni i w interesujący sposób opowiadają o historii PRLu. Gorąco polecam każdemu kto przyjeżdża na Śląsk. Minusem jest okres otwarcia muzeum (od kwietnia do października) i kiepski dojazd.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
2  Dziękujemy, thebezi
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum jest bardzo ciekawe, tylko troszkę małe. Największa atrakcja dla nas było odtworzone mieszkanie że sprzętami z minionych lat. Troszkę ciężko trafić do tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 4rgh